Грижі живота: не оперувати не можна

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Грижі живота: не оперувати не можна

Що таке грижа живота?

Це патологія (відхилення від норми), яка утворюється у слабких місцях передньої черевної стінки. Для грижі є характерним випинання внутрішніх органів межі черевної порожнини. Якщо витончуються шари передньої черевної стінки або в ній з’являється отвір, через нього може вийти петля кишечника, жирова тканина або інші внутрішні органи. Проявляється як припухлість і буває дуже болючим.

Чи завжди потрібна операція при грижах живота?

Так, завжди! Грижі самі не проходять та не зцілюються за допомогою інших методів. Дефект черевної стінки, що виникає при грижі, ніякими консервативними заходами і наговорами (які іноді практикують шарлатани-«зцілювачі») вилікувати не можна.

Як лікують грижі у нашому центрі?

У хірургічному відділенні TomoClinic проводять лікування всіх видів гриж: пахових, пупкових, стегнових, білої лінії живота та післяопераційних. Виконують операції при грижах будь-яких розмірів.

«Чим раніше провести лікування (не допускаючи утиску), тим простіше операція і значно нижчий ризик ускладнень. Швидше відновлюється організм пацієнта», — зазначає досвідчений хірург Олександр Соколенко.

Наші фахівці виконують герніопластику з використанням сітчастих імплантатів при пахових, стегнових, пупкових, післяопераційних вентральних грижах. Ми застосовуємо сітку від відомого виробника — німецької компанії D-tek: використання такого імплантату — це світова практика у хірургії гриж.

Проста і водночас ефективна методика герніопластики із застосуванням синтетичних матеріалів забезпечує пацієнту відсутність болю у післяопераційному періоді, швидке повернення до активного життя, гарний косметичний ефект і високу якість життя у віддаленому післяопераційному періоді.

Важливо. У онкологічних хворих грижа передньої черевної стінки лікується за тими ж принципами, як і в інших пацієнтів.

Позбавтеся грижі живота якнайшвидше. Запис на консультацію за телефонами гарячої лінії: 0 800 30 15 03 та 0 800 33 16 84

Задати питання