Хірург-онколог, лікар-уролог Ярослав Пароконний: «4 проколи, мінімальна травма, без антибіотиків, виписка на третю добу». Представляємо клінічний випадок

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Хірург-онколог, лікар-уролог Ярослав Пароконний: «4 проколи, мінімальна травма, без антибіотиків, виписка на третю добу». Представляємо клінічний випадок

Ще недавно, коли потрібна була операція з приводу новоутворення наднирника, пацієнти з різних регіонів України приїжджали в столицю — зверталися до медичних установ Києва. На щастя, ситуація змінюється стрімко, і тепер лікарі нашого центру успішно виконують такі хірургічні втручання, причому з використанням малотравматичноголапароскопічного методу (без великих розрізів).

Як яскравий приклад представляємо клінічний випадок: пацієнтка з первинною злоякісною пухлиною легеніта метастазами в наднирник і головний мозок.

Для визначення оптимальної тактики лікування необхідно було провести біопсію з наступним гістологічним аналізом утворення. Видалення наднирника для отримання матеріалу з пухлини — це найбільш доступний спосіб, у тому числі і найменш травматичний для пацієнтки.

Варто відзначити, що операція при ураженні наднирників— технічно складне втручання, що вимагає від фахівців майстерного володіння технікою проведення. Наша хірургічна бригада блискуче впоралася із задачеюзлапароскопічного видалення надниркової залози.

Лікар-уролог, хірург-онколог Ярослав Пароконний зазначає: «Усього 4 проколи черевної стінки для введення інструментів і видалення ураженого пухлиною органу, мінімальна травма, мінімум антибіотиків, без застосування сильнодіючих препаратів. Пацієнтка виписана на третю добу з гарним самопочуттям».

Тобто цей клінічний випадок — ще один привід нагадати вам про безумовні перевагилапароскопічного методу:

  • малотравматичність і швидке відновлення після операції;
  • безболісність у післяопераційний період;
  • короткий термін госпіталізації;
  • косметичний ефект — відсутність шрамів і рубців після загоєння рани.

Наш центр оснащений сучасним відео-ендоскопічним обладнанням, що дозволяє виконувати всі маніпуляції з високою точністю.

Проводимо різні урологічні операції, в тому числі і видалення пухлин надниркових залоз. Підбираємо лікування для кожної людини, яка звертається до нас за допомогою, з урахуванням індивідуальних особливостей організму. Важливо розуміти —щоб призначити грамотне лікування, необхідно провести ретельне обстеження пацієнта. У нашій клініці можна пройти якіснудіагностику, куди входять усі сучасні та ефективні методи.

Якщо у вас виникли питання або необхідно записатися на прийом до лікаря-уролога, телефонуйте за номером, який бачите на сайті.

Задати питання