Хірургія без травми: через два дні після операції пацієнтку виписали з клініки у гарному самопочутті

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Хірургія без травми: через два дні після операції пацієнтку виписали з клініки у гарному самопочутті

Цей клінічний випадок ми описуємо не тільки для того, щоб розповісти про сучасний малотравматичний метод лікування міоми матки, а й для того, щоб ще і ще раз нагадати про дуже важливі речі.

  • Не можна терпіти біль і будь-яке почуття дискомфорту в організмі. Необхідно зрозуміти їх причину і вчасно почати лікування.
  • Профілактичні обстеження — вірний спосіб виявити хворобу на ранній стадії та запорука успішного лікування.

Саме для проведення профілактичного огляду звернулася до нас 49-річна пацієнтка зі скаргами на відчуття здавлювання, дискомфорту в животі та періодичний ниючий біль. У результаті ультразвукового дослідження лікарі виявили два вузла округлої форми, розташовані в товщі стінки матки, — імовірно, міома матки. Щоб уточнити діагноз, пацієнтці призначили МРТ (магнітно-резонансну томографію). Результати дослідження підтвердили — міома матки.

Тобто протягом невеликого відрізка часу пацієнтка пройшла необхідні передопераційні обстеження: результати більшості з них були готові через 1.5 години, а наступного дня — всі.

Це приклад індивідуального підходу: пацієнти проходять обстеження в залежності від конкретної ситуації і, як наслідок, фахівці встановлюють правильний діагноз і проводять оптимальне лікування.

Пацієнтці виконали операцію з видалення матки малотравматичним лапароскопічним методом (без великих розрізів). Наступного дня жінка самостійно піднялася, і лікарі вилучили дренаж з черевної порожнини. А вже на третю добу пацієнтку виписали з клініки у гарному самопочутті та, що також дуже важливо, з чудовим косметичним ефектом після операції, без рубців і шрамів — це безперечні переваги лапароскопічного методу.

Пацієнтка перебуває під наглядом сімейного лікаря і пройде у нас планової огляд у призначений час.

Задати питання