Якісна гістероскопія — вирішення багатьох гінекологічних проблем

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Якісна гістероскопія — вирішення багатьох гінекологічних проблем
гистероскопия

Діагностична та лікувальна гістероскопія — це «золотий стандарт» в гінекології. У TomoClinic для проведення цієї медичної технології XXI століття застосовують сучасний гістерорізестоскоп.

Розповідає акушер-гінеколог TomoClinic Олег Чижов: «До нас часто звертаються клієнти з поліпами матки і гіперплазією ендометрія. Це досить поширені патології, і для них хірургічне лікування просто незамінне. Іноді жінка просто не може завагітніти, і тоді проводять діагностичну гістероскопію. А лікувальна гістероскопія включає хірургічне видалення патологій цервікального каналу і новоутворень матки».

Як з цими гінекологічними проблемами справлялися раніше?

Порожнина матки або цервікальний канал вискрібали, і при цьому:

  • робили це наосліп, без апаратного контролю
  • вискрібали стінки органу більше, ніж було необхідно, травмуючи їх
  • в інших випадках патологічні тканини частково залишалися
  • через неякісно проведену процедуру її повторювали, а це означало зайве хірургічне входження і наркоз

Як це відбувається в усьому світі і TomoClinic зараз?

  1. Операція проходить під контролем сверхточної відеокамери з якісної оптичною системою.
  2. Лікар переглядає матку або цервікальний канал на наявність патологічних змін, видаляє поліпи і запобігає подальшому (повторному) розростанню ендометрія.
  3. Гістероскоп допомагає проводити малотравматичні операції.
  4. Ризики, наслідки та побічні явища скорочені і зводяться до мінімуму.
  5. З гістероскопом ми можемо уникнути такого частого ускладнення, як перфорація стінки матки (коли порушується її цілісність).

Що це дає клієнтові?

«Гістероскопію у всьому світі називають «операцією одного дня», — пояснює гінеколог Олег Чижов. — Клієнт може покинути клініку вже через 2 години після проведення процедури, як тільки відійде після наркозу. Так відбувається і у нас, в TomoClinic. Ми регулярно використовуємо нове обладнання, яке дає позитивні результати в лікуванні гінекологічних патологій і налагоджує жіноче здоров’я. У клініці для цього застосовуємо гістероскоп KARL STORZ: оптика цього відомого німецького бренду вже більш ніж 70 років асоціюються з традицією, високими технологіями та якістю».

Провести гистероскопію в Кропивницькому ви можете в TomoClinic — запишіться до нас за безкоштовними телефонами, вказаними на сайті.

Задати питання