Як ми боремося з «жіночими пухлинами»: в TomoClinic відбувся семінар

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Як ми боремося з «жіночими пухлинами»: в TomoClinic відбувся семінар

Жінка більш уважна до свого здоров’я, ніж чоловік. На щастя, і психологія сучасних пацієнток змінюється: вони все більше усвідомлюють, що без якісної і своєчасної діагностики немає ефективного лікування. Тому сьогодні так важливо виявляти доклінічні форми раку грудей і жіночої статевої сфери, щоб не допустити розвитку онкології в подальшому.

Для цього в TomoClinic є все необхідне:

— кваліфіковані фахівці, які проходять навчання в Європі
— сучасна і високоточна техніка для КТ, МРТ, УЗД
— ангіографічна система для проведення біопсій під контролем КТ та УЗД
— гістологічна, іммуногістологіческоеультраструктурному і цитологічна лабораторії
— досконалі методики, що дозволяють чітко визначити діагноз
— спеціально обладнаний трейлер «Мобільна медична консультація» з мамографом, УЗД-апаратом, гінекологічним кріслом, витратними матеріалами для забору тканини і проведення ПАП-тестів

семинар томоклиник

Нещодавно в TomoClinic пройшов науково-практичний семінар «Сучасні тенденції мамології та гінекології». У ньому зуміли взяти участь онкологи, хірурги-мамологи, радіотерпевти, рентгенологи, онкогінекологи та лікарі сімейної медицини. У залі були присутні також і фахівці, які бажають дізнатися про сучасні методики боротьби із злоякісними пухлинами грудей і захворюваннями жіночої статевої сфери.

Учасники медичного форуму відкрили для себе передові методи діагностики, нові можливості та перспективи лікування небезпечних і поширених захворювань у жінок. Прозвучали корисні доповіді від заступника головного лікаря Кіровоградського обласного онкологічного диспансеру Ігоря Макарука і головного лікаря TomoClinic Степана Крулько.

семинар маммологов и гинекологов

Лікар-мамолог Кіровоградського обласного онкологічного диспансеру Анна Богатир розповіла про те, як в сучасних умовах працює мамолог. Лікар УЗД TomoClinic Віталій Цимбал прояснив, як проводиться діагностика патологій молочних залоз. Керівник діагностичного відділу TomoClinic і лікар-рентгенолог Олег Горошенко розповів про переваги мультіпараметріческого МРТ при злоякісних новоутвореннях в мамології та гінекології і про емболізацію матки при міомі.

На конференції виступив також лікар-мамолог Дмитро Караськов з актуальними питаннями хірургічного лікування раку молочної залози. Керівник радіотерапевтичного відділення TomoClinic і променевої терапевт Наталія Серьогіна розкрила сучасні методики і режими планування променевої терапії раку молочної залози, які на професійному рівні застосовуються в онкологічному центрі TomoClinic.

врачи томоклиник на семинаре

 

Сподіваємося, форум виявився корисним для кожного присутнього: учасникам вдалося обмінятися досвідом і думками, розповісти про випадки зі своєї клінічної практики і отримати нові знання.

Всім жінкам хочемо побажати піклуватися про своє здоров’я, берегти себе і вчасно попереджати появу грізних захворювань.

 

Задати питання