Як правильно діагностувати рак?

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Як правильно діагностувати рак?

Діагностичний етап є однією з важливих складових успішного лікування онкологічних захворювань. Від правильно встановленого діагнозу, з дотриманням міжнародних протоколів, залежить ефективність обраної стратегії лікування.

Як спростувати або підтвердити діагноз? Як не пропустити пухлину? Коли і як потрібно робити біопсію? Про можливості та проблеми сучасної діагностики та багато іншого в телепрограмі «Радіомайдан. Сімейний доктор» розповідають завідувач діагностичного відділення УЦТ Олег Горошенко і лікар УЗД Віталій Цимбал.

Нагадаємо, «Український Центр Томотерапії» обладнаний тільки флагманами діагностичного обладнання, що дозволяє точно встановлювати діагноз, не упускаючи навіть найменші новоутворення. Також в УЦТ доступний єдиний в Україні апарат для лікування раку методом томотерапії. Команда Центру – унікальні фахівці, які пройшли стажування в кращих онколгіческіх клініках світу і постійно вдосконалюють і поповнюють свої знання беручи участь в тематичних освітніх заходах по всьому світу.