Книги в ТомоКлінік

«Читання стало моєю віддушиною, моїм повноцінним відпочинком під час лікування. Здавалося б, читати книги в лікарні — звичайна справа. Але у мене все було по-іншому. Я поверталася в свій номер після сеансу променевої терапії, трохи відпочивала і … відкривала в телефоні новини соціальних мереж. На мене буквально “валилися” фотографії людей, які подорожують по далеких країнах, купаються в морі, поїдають екзотичні страви, п’ють холодне просеко і засмагають на березі океану.

Я доросла людина і прекрасно розумію, як будується віртуальна реальність, але все одно ставало не по собі. В якісь хвилини здавалося, що всі навколо живуть іншим, чудовим життям, поки я борюся з важкою хворобою. І тоді, щоб відволіктися від сумних думок, я повернулася до улюблених з ранньої юності книг — паперових, справжніх, — коли можна чути шелест сторінок, прокласти між ними закладки. Відступали туга і хвилювання, приходила впевненість, поліпшувався настрій», — розповіла нам пацієнтка.

Вона була в цьому не самотня, ми бачили, що багато пацієнтів із задоволенням читають книги. І тоді вирішили — бібліотеці в нашому центрі бути!

«Книги в ТомоКлінік» — так називається проект, в якому вже взяли участь десятки небайдужих жителів Кропивницького. Понад 100 книжок — класику, фантастику, бестселери українських і зарубіжних авторів — передали вони в дар нашим пацієнтам. Ми дякуємо всім, хто поділився справжнім духовним багатством, а також повідомляємо, що проект безстроковий. Книги, які передають нашим пацієнтам, розходяться по різних відділеннях.

Хочете допомогти — приєднуйтеся до благородної справи. Ви можете підписати книгу, висловити свої почуття та побажання людям, які борються із серйозною хворобою. Сила ваших теплих і мудрих слів підтримає наших пацієнтів.

У Кропивницькому принести або надіслати книги можна за адресою: вул. Ялтинська, 5а, TomoClinic.

Якщо ви не живете в Кропивницькому і хочете поділитися творами з особистої бібліотеки, надсилайте нам книги поштою за адресою:

м. Кропивницький, 25011, вул. Ялтинська, 1, ТОВ «УЦТ».

Добру бути!

Задати питання