Колір не має значення: як пройти правильну хіміотерапію

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Колір не має значення: як пройти правильну хіміотерапію

Ви готуєтеся пройти хіміотерапію? Вам призначили лікування і вас турбує колір препаратів: червона хімія, жовта хімія і т. і.? Цікавитесь, чому ліки різного забарвлення і чи можна уникнути втрати волосся?

Ми часто чуємо від пацієнтів питання, які не мають жодного відношення до ефективності хіміотерапії, до того результату, який ми очікуємо і на який розраховуємо. Червоний, синій, жовтий, білий або інший колір визначає лише хімічна формула препаратів, і це ніяк не впливає на вибір плану лікування.

Тактика лікування залежить тільки від вашого діагнозу, характеристик пухлини та вашого загального стану здоров’я. Що стосується волосся, то, по-перше, не всі його втрачають, а, по-друге, після закінчення курсів терапії волосся відростає і, як правило, не гірше (а практика показує, що в багатьох випадках навіть краще), ніж було до початку лікування

Що важливо для вас під час підготовки до лікування? Що залежить від вас?

Ви повинні прийняти серйозне рішення — перш за все дізнатися, яке обладнання у відділення хіміотерапії, де ви плануєте пройти лікування, і зробити правильний вибір.

Що треба знати?

Інфузомати! Ці пристрої застосовують для контрольованої доставки рідини до організму, тому що в ході лікування потреба у дозованому введенні ліків виникає щодня. Сучасні інфузомати мають величезні переваги порівняно із звичайними «крапельницями», тому що без подачі препарату через якісний інфузомат хіміотерапія не буде ефективною. Завдяки новітнім інфузоматам ми можемо використовувати високоактивні ліки та розчини, що істотно зменшує медикаментозне навантаження на пацієнта.

У нашій клініці застосовують технологічні інфузомати від німецького виробника B. Braun Compact Plus. Це нове покоління, новий рівень якості лікування. Пристрій компактний та надійний. У Німеччині його створили під гаслом «Час дбати». Вбудована електронна система дозволяє встановити певну програму. Можна точно розраховувати дозування, керувати швидкістю подачі препаратів і навантаженням.

Світлозахисні системи! Однією із найсерйозніших проблем може стати сонячне світло. Справа в тому, що на етапі введення, особливо коли для цього необхідно багато часу, хіміопрепарат руйнується під дією сонячного світла. Щоб уникнути руйнування, ми використовуємо спеціальні світлозахисні системи компанії B. Braun, які не пропускають ультрафіолетове випромінювання.

Отже, підсумуємо. Оснащення хіміотерапевтичного відділення має величезне значення — від нього, як і від обраної тактики, залежить успіх лікування. У нашій клініці ви отримаєте повний комплекс онкологічної допомоги — правильне лікування з використанням потужних сучасних препаратів і новітнього обладнання, комфортні умови та турботу досвідченого уважного медперсоналу.

Залишились питання? Телефонуйте на номер, який бачите на сайті.

Задати питання