Комплексне лікування на сучасному рівні в Україні

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Комплексне лікування на сучасному рівні в Україні

Привіт новим і старим підписникам, нашим клієнтам і тим, хто тільки обирає медзаклад для діагностики та лікування.
Хочемо вас ближче познайомити з нашою клінікою у Кропивницькому. TomoClinic — єдиний в Україні медичний центр, де в боротьбі з тяжкими захворюваннями обирають томотерапію (унікальний вид променевої терапії).

Як дістатися до нас?

Кропивницький розташований в самому центрі України, і до нього легко дістатися на авто, поїзді або автобусі з будь-якої точки країни і ближнього зарубіжжя.
Для зручності і за попередньою домовленістю ми організуємо для вас трансфер.

Містом до нашого центру можна дістатися маршрутними таксі №5 і №130, автобусами №130а і №123 та тролейбусом №8.
Адреса діагностично-лікувального відділення — вул. Ялтинська, 1 (біля «Кіровоградського обласного онкологічного диспансеру»). Адреса комплексу-стаціонару, в якому можна комфортно лікуватися та жити — вул. Ялтинська, 5.

В рамках співпраці з Національною Службою Здоров’я України та Кабінетом Міністрів України можливе безкоштовне консультування, діагностика та лікування в клініці.

Телефони для зв’язку і відповідей на ваші запитання: 0 800 30 15 03 (безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України), +38 (0522) 30-15-03 (для дзвінків по Україні або з-за кордону). E-mail для листування і пересилки документації: info@tomocenter.com.ua

Підписуйтеся на нашу сторінку щоб залишатися в курсі останніх новин і завітайте до нас для того, щоб залишатися здоровими!

Задати питання