Комплексне лікування в нашій клініці

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Комплексне лікування в нашій клініці

Лікування — це комплексний процес, якому передує первинна консультація фахівця і діагностика.

Практика показує, що лікування проходить ефективніше, якщо є довіра між лікарем та пацієнтом. В цьому тандемі краще спільно боротися з недугом. Тяжке захворювання часто відступає, коли його вчасно розпізнати, чітко встановити діагноз, але найголовніше — не порушувати встановлену лікарями тактику і план.
Саме тому сьогодні ми хочемо розповісти вам про те, які види сучасного лікування вам може запропонувати наш медзаклад у Кропивницькому:

Хірургічне втручання

Застосовуємо повне та часткове висічення пухлини, щадні лапароскопічні методи: вони є найбільш ефективними для збереження здоров’я та швидкого відновлення організму пацієнта.

Хіміотерапія

Перед операцією або після неї ми використовуємо препарати високої якості від провідних західних фармацевтичних компаній, аби зменшити пухлину та ризик повернення хвороби.

Променева терапія

Пухлина слабка перед іонізуючим випромінюванням: воно руйнує злоякісні клітини. Ми використовуємо високоточну променеву терапію, що дає свій максимальний ефект разом з операцією.

Томотерапія

Унікальний та один з найбільш дієвих методів променевої терапії, що працює локально, мінімально шкодить організму людини та максимально знищує новоутворення. Ми — перша клініка України, де застосовується цей метод.

Окрім зазначених методів, в TomoClinic використовують таргетну та імунотерапію, радіохірургію, емболізацію.

Чи залишились у вас питання щодо видів лікування онкологічних захворювань в нашій клініці? Задайте їх за телефоном 0 800 30 15 03 або 0 800 33 16 84.

Задати питання