Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua
Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua

Конференція «Безпека пацієнтів в Україні: стан і шляхи її покращення»

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Конференція «Безпека пацієнтів в Україні: стан і шляхи її покращення»

В місті Дніпрі «Український Центр Томотерапії» виступив головним партнером на міжнародній науково-практичній конференції, яка надала унікальну можливість провідним українським та іноземним фахівцям, науковцям і практикам, представникам пацієнтських організацій обговорити нагальні проблеми.

Головні з них: безпеки пацієнтів, шляхи зменшення випадків лікарських помилок і медичної шкоди, створення безпечних умов праці для медичного персоналу.

Метою заходу було спільне обговорення та пошук відповіді на головне питання «Чому в українських стаціонарах зростає летальність?». В абсолютних цифрах це більше ніж 20 000 громадян щороку. На сьогодні відсутні дані щодо епідеміології та наслідків дефектів надання медичної допомоги в Україні, але останніми роками, зростає стаціонарна летальність в закладах охорони здоров’я: більш ніж на 20%!

 

 

Борис Філатов (Дніпровський міський голова) та Вікторія Фальман (медичний представник «Українського Центру Томотерапії» в м. Дніпро)

На шляху до якісної, доступної та безпечної медичної допомоги є ще багато невирішених проблем і перешкод. Безумовно, рушійною силою забезпечення безпеки пацієнтів є, насамперед, конструктивна співпраця медичних працівників і громадськості. На результати цієї конференції покладено великі сподівання, на ті рішення та пропозиції, які врятують життя.