Конференція фахівців УЦТ в Криворізькому онкологічному диспансері

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Конференція фахівців УЦТ в Криворізькому онкологічному диспансері

Фахівці «Українського ценрі Томотерапії» продовжують знайомити своїх колег з усієї України з новими досягненнями та своїми успішними напрацюваннями сучасних підходів в діагностиці і лікуванні онкологічних захворювань.

На цей раз УЦТ провели конференцію і познайомилися з колегами з Криворізького онкологічного диспансеру.

У конференції взяли участь 34 лікаря онкодиспансеру міста Кривий Ріг. Для них свої доповіді представили завідуюча лікувальним відділенням Наталія Серьогіна та завідувач діагностичним відділенням Олег Горошенко. Фахівці «Українського Центру Томотерапії» розповіли про ефективність і переваги лікування раку за допомогою вперше застосовуваного в Україні методу томотерапіі, своїх унікальних напрацюваннях в сфері діагностики онкологічних захворювань, а також відповіли на всі запитання від лікарів Криворізького онкодиспансеру.

20170526_133702.jpg

20170526_135106.jpg

Персонал і керівництво «Українського Центру Томотерапії» завжди бере активну участь в організації подібних заходів, спрямованих на підвищення інформованості та знань про сучасні підходи в діагностиці та лікуванні раку, а також обізнаності лікарів про нові досягнення в онкологічній сфері.