Конференція «Як поліпшити лікування лімфом: роль ПЕТ і морфологічної діагностики»

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Конференція «Як поліпшити лікування лімфом: роль ПЕТ і морфологічної діагностики»

Успішне лікування лімфом є неможливим без своєчасної, якісної та сучасної діагностики. Постійне оновлення знань і професійних навичок є запорукою ефективної діагностики та лікування цих захворювань. З метою збагачення та поповнення знаннями та досвідом, лікарем-рентгенологом «Українського Центру Томотерапії» Романом Гайдуком було відвідано першу міжнародну конференцію: «Як поліпшити лікування лімфом: роль ПЕТ і морфологічної діагностики», яка проходила з 25 по 26 квітня 2017 у місті Києві.

Особливістю конференції стало залучення фахівців з різних галузей медицини, які брали участь в менеджменті пацієнта з лімфомою. Провідні європейські експерти з Франції, Італії, Великобританії, Польщі та України прочитали доповіді, присвячені ролі ПЕТ в діагностиці, стадіюванні, моніторингу та плануванні терапії; детально були висвітлені питання особливостей трактування ПЕТ при різних типах лімфом.

Морфологічна частина конференції була присвячена оновленій в 2016 році Класифікації гематологічних неоплазій ВОЗ, яка стала невід’ємною частиною встановлення варіанта лімфоми.

В рамках конференції також передбачалась інтерактивна робота всіх учасників та надавалась можливість обговорення клінічних випадків.