Консультація онкопсихолога у Всесвітній день боротьби з раком грудей

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Консультація онкопсихолога у Всесвітній день боротьби з раком грудей

15 жовтня — Всесвітній день боротьби з раком молочної залози. Онкологічний центр TomoClinic в Кропивницькому не залишається осторонь цієї події, тому приготував для відвідувачів приємну новину.

15 жовтня 2019 року для жінок, які стикнулись з цим розповсюдженим діагнозом, буде проводити консультацію досвідчений онкопсихолог клініки — Антон Покалюхін. Діятимуть спеціальні умови.

Що ви отримаєте під час професійної консультації психолога?

  1. РМЗ — один з найбільш травматичних видів раку, що в багатьох випадках передбачає хірургічну операцію. Психолог допоможе справитися з соціальними та психологічними складнощами, які виникають внаслідок цього, та застосує важливі реабілітаційні заходи.
  2. На вас чекають кваліфіковані поради щодо психологічної та соціальної адаптації (збереження або відновлення працездатності), сприйняття себе як повноцінної особистості та здорової людини в очах суспільства.
  3. Онкопсихолог допоможе більше легко перенести стан тривоги та підготуватися до того чи іншого етапу лікування.

Відвідати консультацію онкопсихолога TomoClinic можна за попереднім записом по телефонах, вказаних на сайті tomoclinic.ua. Знайдіть свою порцію підтримки й уваги та почуйте слушні професійні поради!

Задати питання