Крок назустріч жінці

KOOD konferencia

«Патології грудної залози» — саме так називалася конференція, що 24 липня центр TomoClinic провів спільно з Кропивницьким обласним онкологічним диспансером. Захід був організований в рамках пізнавальних семінарів для фахівців сфери онкології та сімейних лікарів.

З важливими медичними доповідями та наочними презентаціями виступили фахівці центру TomoClinic: клінічні онкологи Анатолій Палюх та Оксана Сісін, лікар-радіотерапевт Вікторія Гречанюк та завідувач хірургічним відділенням, хірург-онколог, досвідчений мамолог Дмитро Караськов.

Провідні фахівці розкрили питання причин появи, ранньої діагностики та прогресивних підходів до системної терапії раку молочної залози. Саме цей діагноз сьогодні, на жаль, залишається першим за своєю поширеністю серед українок.

У сучасній медицині всі зусилля лікарів спрямовані не тільки на боротьбу з патологіями грудної залози, але і на те, щоби жінка залишалася жінкою.

Здоровою, красивою і впевненою в собі.

Тому для збереження якості та повноцінності життя наших пацієнтів в TomoClinic проводяться органозберігаючі операції, гормональна, хіміо- та променева терапія на рівні світових стандартів.

Задати питання