Лікування раку з міжнародним визнанням та сертифікатом якості

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Лікування раку з міжнародним визнанням та сертифікатом якості
ISO certifiction

З першого дня своєї роботи TomoClinic прагне надавати медичні послуги вищої якості відповідно до найкращих світових практик. Рік за роком ми піднімаємо планку якості діагностики і лікування раку в Україні на новий щабель.

Успіх наших старань підтверджений не тільки багатьма врятованими життями, а й документально.

Щороку наша клініка в Кропивницькому отримує міжнародне визнання і сертифікат якості за вимогами стандарту ISO 9001:2015. Цей документ підтверджує: ми можемо надавати якісні послуги в сфері онкології, проводити дієве радіотерапевтичне та радіохірургічне лікування, променеву діагностику. Також сертифікат затверджує систему менеджменту якості, яка діє в TomoClinic.

ISO — доказ якості для всього світу

International Organization for Standardization (з англійської «Міжнародна організація зі стандартизації») — саме так розшифровується абревіатура сертифікату. ISO розробляє світові стандарти якості, яких дотримуються різні компанії. І такий сертифікат дає право гарантувати клієнтам дотримання всіх необхідних правил безпеки й надійності.

Стандарти ISO прийняті багатьма країнами світу, в тому числі і Україною, хоч вони і не є обов’язковими. Сертифікація носить лише рекомендаційний характер і проводиться за добровільним бажанням. Для TomoClinic її щорічно проводять незалежні аудиторські організації та системи акредитації.

Що дає наявність чинного сертифікату ISO в медичній установі?

Це впевненість пацієнтів у високій якості послуг, що надаються: кожен має розуміти, що саме тут він отримає діагностику і лікування найкращої якості. Така система стандартизації удосконалює й систему управління якістю: надання медичних послуг клініки поліпшується на всіх рівнях.

Стандарт ISO важливий як для клініки, так і для клієнтів

  • клієнтам гарантовано надаються якісні і безпечні послуги
  • клініка забезпечена технічною базою, а кожен апарат проходе регулярне сервісне обслуговування у офіційного виробника
  • розвивається галузь охорони здоров’я, впроваджуються у практику світові технологічні досягнення, нововведення стають доступні пацієнтам

Лікування й діагностика онкологічних захворювань з використанням найбільш ефективних ресурсів клініки. Саме це уособлює в собі стандарт ISO 9001:2015 і саме це — кредо в нашій щоденній роботі на користь клієнтів.

Задати питання