Лікування раку в столиці: чому і за що пацієнти змушені переплачувати?

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Лікування раку в столиці: чому і за що пацієнти змушені переплачувати?

Нам часто задають питання «Чому Центр з унікальним для України обладнанням і можливостями розташований не в столиці?». Все дуже просто – ми наслідували успішну практику зарубіжних колег зі світовим ім’ям, багато з яких навмисно розташовані в маленьких містечках.

Вибираючи місто, де буде розташований «Онкологічний центр TomoClinic», Кропивницький ми вибрали не випадково – це був зважений вибір з турботою про наших майбутніх пацієнтів. Щоб кожен бажаючий, з усіх точок нашої країни і ближнього зарубіжжя, мав можливість отримати якісне, сучасне і унікальне для України лікування раку з найменшими витратами і найвищим комфортом. А «зекономлені» на різниці цінової політики ресурси ми вкладаємо в саме передове обладнання для точної діагностики і лікування раку, а також в навчання персоналу, знання і досвід яких зараз унікальний в Україні.

Кропивницький розташований в самому центрі України і до нього зручно і не довго добиратися навіть з крайніх точок країни. Також важливим є те, що Кіровоградська одна з областей України з високим рівнем захворюваності на онкологічні патології, також в списку значаться Миколаївська, Херсонська та Запорізька області, а також місто Київ.

Чому було обрано не Київ? Багато закордонних клінік розташовані в маленьких містечках, і це не заважає їх визнанню і популярності у всьому світі, а навпаки.

Переповненість великих міст всілякими послугами, товарами та попитом на них породжує невиправдане зростання цін, яке вкрай недоречне, коли людині потрібні кошти на порятунок власного життя.

Як приклад: Клініка Мейо знаходиться в місті Рочестер (населення 210 35 чол.), Штат Міннесота, США; Університетська клініка Гейдельберга знаходиться в Гейдельберзі (населення 147 312 чол.), Німеччина; Медичний центр імені Хаїма Шиби в місті Рамат-Ган (населення 145 500 чоловік), Ізраїль та інші.

Базуючись в мегаполісі, клініка не залишає своїм пацієнтам вибору переплачувати за все необхідне. І це стосується не тільки харчування, медикаментів або проїзду. «Онкологічний центр TomoClinic» має в своєму розпорядженні комфортабельні палати, але так як сеанси лікування займають не більше 20 хвилин в день, багато пацієнтів вважають за краще жити поза Центром, – в готелі або на орендованій квартирі, разом зі своїми родичами і рідними. У Києві оренда житла або номера коштує в кілька разів дорожче. Ми хочемо, щоб кожен з наших пацієнтів мав можливість орендувати собі комфортабельне житло і комфортно проводити час між сеансами лікування – це дуже важливо для результативності лікування і відновлення.

Також хочемо нагадати, що «Онкологічний центр TomoClinic» надає віддалену консультацію, яка проводиться нашими фахівцями за наданою медичною документацією, перелік якої зазначено на сайті. Така консультація не потребує приїздити в Кропивницький, і дає пацієнтові інформацію про подальші варіанти які може запропонувати Центр: чи потрібні ще якісь діагностичні дослідження для уточнення діагнозу, яка стратегія лікування може бути найбільш ефективною або відповіді на інші питання, що хвилюють.

Ми даємо можливість пройти найсучасніше і ефективне лікування, що зберігає людині якість життя, яка потім сама зможе вибирати чи хоче поїхати подивитися столицю або будь-яке інше місто в світі.