Лікування з використанням лінійного прискорювача Elekta Synergy®

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Лікування з використанням лінійного прискорювача Elekta Synergy®

Висока точність попадання в ціль, мінімальної шкоди для здорових тканин

Elekta Synergy® забезпечує високоточне опромінення пухлини з мінімальною шкодою для оточуючих здорових тканин. Якість інтенсивності променевої терапії контролюється системою розширеного візуального контролю (IGRT) з високою роздільною здатністю, в режимі 2D / 3D / 4D.

Висока точність і відмінні клінічні результати досягаються завдяки інтегрованим модулях з загальним ізоцентром, а саме цифровому лінійному прискорювача, влаштуванню мегавольтних портальних зображень, системі об’ємної рентгенівської томографії високої роздільної здатності, а також повністю інтегрованого мультілепестковому Коліматори.

В результаті пацієнтові і лікарям гарантована висока точність підведення дози, клінічна достовірність і можливість збільшити дозу, підведену до пухлини, зменшуючи навантаження на навколишні здорові тканини.

Постійний контроль якості лікування

У Elekta Synergy® використовується новаторська технологія формування об’ємних рентгенівських зображень (XVI), яка дозволяє регулярно отримувати тривимірне об’ємне зображення пухлини перед процедурою, знижуючи небезпеку помилки внаслідок руху пухлини або внутрішніх органів.

Візуалізація м’якої тканини методом VolumeViewTM знижує небезпеку геометричній помилки. Це дозволяє підтвердити положення пухлини і піддається небезпеки здорового органу безпосередньо перед процедурою і, при необхідності, змінити положення пацієнта. Таким чином, ми використовуємо точне тривимірне націлювання на пухлину і зводимо до мінімуму побічні ефекти променевої терапії.