Лекція УЦТ «Роль Томотерапії в лікуванні раку передміхурової залози» для фахівців Харкова

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Лекція УЦТ «Роль Томотерапії в лікуванні раку передміхурової залози» для фахівців Харкова

Обмін досвідом, знаннями і навичками, як з нашими фахівцями, так і з закордонними колегами, – один з основоположних принципів успішного розвитку української медицини.

Лікар променевий терапевт «Українського Центру Томотерапії» Наталія Серьогіна провела в Харкові лекцію для працівників Харківського обласного клінічного центру урології і нефрології ім. В. І. Шаповала. Темою лекції стала «Роль Томотерапії в лікуванні раку передміхурової залози».

Харківський обласний клінічний центр урології та нефрології є одним з найбільших в Україні спеціалізованих лікувально-профілактичних закладів, де проводиться висококваліфіковане лікування захворювань нирок, сечовивідних шляхів, чоловічих статевих органів.

Не дивлячись на те, що метод Томотерапії використовується за кордоном ще з 2003 року, у нас цей найбільш сучасний вид променевої терапії з’явився лише близько року тому і першим і поки єдиним апарат Tomo HD використовується в «Українському Центрі Томотерапії» (УЦТ).

Рак предстательной железы

Фахівці УЦТ завжди раді розповісти про свій досвід використання апарату і досягнуті успіхи в боротьбі з онкологічними захворюваннями. На лекції Наталія Михайлівна приділила увагу сучасним тенденціям в променевій терапії раку передміхурової залози, деяким результатам 3 фаз клінічних досліджень при променевій терапії раку простати, опубліковані в 2015-2016 р.р. в зарубіжній медичній літературі, перевагам застосування методу IMRT при лікуванні раку передміхурової залози.

На відміну від найбільш поширеного в Україні методу лікування раку передміхурової залози – хірургічного, Томотерапія дозволяє боротися з патологічним новоутворенням простати не пошкоджуючи здорові прилеглі тканини і органи, що зводить до мінімуму ризик таких критичних наслідків як еректильна дисфункція, нетримання калу і сечі, зберегти повноцінне життя і моральний стан чоловіка.