Лікар-мамолог: кому і як він може допомогти?

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Лікар-мамолог: кому і як він може допомогти?

По-перше, в нашому центрі у Кропивницькому ви завжди можете провести діагностику молочних залоз за допомогою УЗД або мамографа. Запишіться на мамографію — це основний ефективний метод скринінгу грудей у всьому світі, який рекомендовано жінкам більше 40 років.

По-друге, в TomoClinic використовують сучасні методи лікування новоутворень грудей:

1. Хіміотерапія та гормонотерапія — введення цитостатиків або пігулок, що зменшують пухлину та є профілактикою рецидиву.
2. Променева терапія — сучасний, локальний та щадний метод, що дозволяє опромінити утворення у грудях, мінімально впливаючи на навколишні органи та тканини.
3. Хірургія (мастектомія) та онкопластика — усунення новоутворення або видалення молочної залози зі збереженням естетичного вигляду грудей завдяки зусиллям досвідченого пластичного хірурга.

Дорогі жінки! Чи є в нашому центрі шанс нівелювати наслідки хірургічного лікування новоутворень грудей та покращити жіночу красу? Так!
На будь-якому віковому етапі можна заручитися консультацією фахівця в цій сфері — професійного лікаря-мамолога. Не відкладайте візит до фахівця, незалежно від того, спостерігаєте ви якісь тривожні симптоми в грудях чи ні.

Телефонуйте за номером гарячої лінії: 0800 33 16 85. Наш контакт-центр працює і у вихідні. У суботу і в неділю консультанти готові відповісти на ваші запитання так само, як і в будні дні, — записати вас на прийом до лікаря або на обстеження.

Задати питання