Лікарі з Одеси планують спрямовувати своїх пацієнтів для лікування раку в TomoClinic

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Лікарі з Одеси планують спрямовувати своїх пацієнтів для лікування раку в TomoClinic

Днями в клініці пройшла робоча зустріч з лікарями Одеської клінічної лікарні №11, де ми розповіли про сучасні можливості лікування, реалізовані в ТомоКлініці. Фахівці побачили, як на практиці, а не тільки в теорії, відбувається планування лікування, терапія та яких результатів нам вдається досягти.

На даний момент в Одесі немає можливості проводити променеву терапію на сучасному рівні, але тамтешні пацієнти досить давно цього потребують. Чимало онкохворих з Одеської області в клініку приїжджає за направленням онколога або самостійно, а це кожен десятий наш пацієнт.

На зустрічі ми продемонстрували шлях нашого пацієнта: з діагностичними послугами, визначенням тактики лікування на консиліумі та дозувань променевої терапії, сеансами лікування та аналізом їх результативності. Старший інженер-радіолог TomoClinic Микола Гуменюк детально пояснив делегації з Одеси, в чому полягає робота медичних фізиків і як сучасні програми допомагають планувати променеву терапію в кожному індивідуальному випадку. Одесити оцінили позитивний ефект лікування після порівняння результатів до і після томотерапіі. Делегація також познайомилася з сучасним оснащенням та командою експертів TomoClinic.

Після подібних зустрічей одеські онкологи зможуть рекомендувати послуги нашої клініки своїм пацієнтам. Також в планах домовленість з міською адміністрацією Одеси щодо лікування пацієнтів в нашому онкоцентрі.

З візитом в наш онкологічний центр прибув професор Одеського національного медичного університету та ЛОР Федір Євчев, заступник головного лікаря з лікувальної частини Одеської клінічної лікарні №11 Вадим Стоєв, нейрохірурги Катерина Подмазка та Олександр Хрущ, хірург Владислав Тимохін, хірург-гінеколог Леонід Товштейн та травматолог Олександр Попов.

Задати питання