Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua
Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua

Лікування раку в Україні на європейському рівні

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Лікування раку в Україні на європейському рівні
statsionar tomoclinic

Діагноз «рак» щодня чують 450 українців. В умовах карантину і без того нелегка для пацієнтів ситуація стала ще складнішою, в тому числі і через проблеми з переміщенням. Причому мова йде не тільки про поїздки Україною, а й про виїзд за кордон. Пандемія, пов’язана з вірусом COVID-19, закрила кордони, і пацієнти, які до цього мали можливість і вважали за краще отримувати медичну допомогу в інших країнах, почали шукати альтернативу в Україні.

Для багатьох з них такою альтернативою стало лікування в TomoClinic.

Наші «закордонні» пацієнти зізнаються, що приємно здивовані якістю допомоги і сервісом в клініці. Анатолій (ім’я змінено на прохання пацієнта) зазначає: «Я лікувався в Австрії і ще до карантину придбав квитки, щоб вилетіти до Відня для проходження чергового курсу хіміотерапії. Але європейські країни майже одночасно закрили кордони, і переді мною став нелегкий вибір — де продовжити лікування. Я зв’язувався з багатьма клініками в Україні, отримував, аналізував інформацію і прийняв рішення звернутися в TomoClinic. Лікуюся по протоколу, мої лікарі на зв’язку з зарубіжними колегами. Все йде за планом, є хороші результати. Устаткування, умови, методи, знання і досвід фахівців нічим не відрізняються від австрійських. Ні хвилини не пошкодував про своє рішення».

Багато пацієнтів, яким є, з чим порівнювати, вважають, що наша клініка не поступається іншим європейським онкологічним центрам за рівнем медичної допомоги та сервісу.

Для цього передбачено все необхідне.

Перш за все, TomoClinic пропонує пацієнтам комплексне лікування, тобто цілий набір методів і технологій сучасної терапії раку згідно з міжнародними протоколами. Крім променевої, таргетної, імунної та хіміотерапії представлена ​​хірургія і радіохірургія, емболізація і хіміоемболізація.

У TomoClinic встановлено високоточне обладнання для променевої терапії — система TomoTherapy® (США) і лінійний прискорювач Elekta Synergy® (Швеція). Апарат TomoHD вперше в Україні з’явився саме в TomoClinic після того, як став революційним в лікуванні раку по всьому світу. Його перевага — максимально точне опромінення пухлини і мінімальний вплив на здорові тканини/органи поблизу неї.

Обладнанням TomoTherapy® HD оснащені понад 400 клінік світу на всіх континентах, і єдиною клінікою в Україні з такою технікою став центр TomoClinic. Система проходить регулярне обслуговування і отримує технічну підтримку компаній-виробників. Ми можемо гарантувати точне донесення дози до мішені (пухлини) і надавати пацієнтам документальне підтвердження (гарантії лікування).

Наші фахівці проходять постійне навчання за кордоном, обмінюються досвідом з колегами на міжнародних конференціях, беруть участь в конгресах європейських організацій ESMO, ESTRO.

В умовах пандемії онлайн-консультації і консиліуми стають особливо актуальними. Ви можете пройти онлайн-консультацію і отримати висновок наших кваліфікованих фахівців в електронному вигляді.

Ефективно лікувати рак сьогодні дійсно можна в Україні, в нашому центрі, не виїжджаючи за кордон.

Для пацієнтів TomoClinic діє стаціонар — 5-поверховий корпус, який не поступається за рівнем комфорту і безпеки готелям високого класу. Ви можете розташуватися в одному з 40 номерів — вартість перебування в них нижча, ніж в готелі, і в кілька разів нижча, ніж в деяких столичних приватних клініках. Тут проходять лікування пацієнти, які потребують госпіталізації, діють відділення хіміотерапії, хірургії та реанімації.

Ми знаходимося в самому центрі України, в місті Кропивницький — сюди максимально швидко можуть дістатися пацієнти з будь-якої точки країни. Адреса клініки, контактні дані, графік роботи, схема проїзду до TomoClinic знаходяться тут.

Ми готові допомогти!

2 Відповіді

Задати питання