Листопад! Movember звертається до чоловічого здоров’я

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Листопад! Movember звертається до чоловічого здоров’я

Те, що почалося як жарт в австралійському пабі у 2003 році, перетворилося на щорічну кампанію боротьби за чоловіче здоров’я у всьому світі. Листопад або Мовембер — місяць, коли чоловіки відрощують вуса.

Яка ж мета «пухнастого виразу»? Чого хочуть цим досягти? Чому Movember? Слово «Мовембер» походить від двох англійських слів: moustache — вуса; november — листопад.

Колективне відрощування вусів – тема для обговорення. Люди запитують, чому у вас ростуть вуса, і це спонукає згадати Movember. Наша мета в тому, щоб діяти — не допустити, щоб чоловіки гинули від захворювань, які потенційно виліковні.

Сьогодні, 1 листопада 2021 року, ми вирішили трохи змінити листопадові «стандарти». Наші дами-лікарі зробили це не для того, щоб створити комічні зображення, а щоб нагадати чоловікам про те, що люблять їх, готові піклуватися про них, підтримувати і допомагати у всьому.

Ось чому ми хочемо привернути увагу до тем, які досі не часто обговорювали: психічне здоров’я, рак простати та яєчок.

Психічне здоров’я

На жаль, психічному здоров’ю не приділяють належної уваги. Чоловікам важко говорити про речі, які їх турбують. Більшість вважає, що повинні бути сильними, впевненими і спокійними в будь-яких ситуаціях… з усіма наслідками, які випливають, причому іноді трагічними (про що майже не говорять у суспільстві).

Тому ми нагадуємо чоловікам, що звернення до професійного психолога буває життєво необхідним. Консультація фахівця допоможе розібратися у складних ситуаціях і повернути нормальний емоційний стан.

Рак простати і яєчок

Діагностика і лікування раку простати та яєчок — один із напрямків діяльності нашого центру.

Ми рекомендуємо чоловікам уважно стежити за роботою свого організму і за тілом, у тому числі за допомогою самообстеження, і звертатися до лікаря-уролога у разі будь-яких сумнівів чи відхилень від норми.

Знайте, що Movember діє у нашій клініці не лише у листопаді — ми надаємо допомогу завжди і в будь-який час. Звертайтеся, проходьте обстеження і будьте здорові.

А вуса? У листопаді вуса залишаються.

Задати питання