Майстер-клас для фахівців УЦТ від міжнародного консультанта корпорації Toshiba

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Майстер-клас для фахівців УЦТ від міжнародного консультанта корпорації Toshiba

2-3 червня в «Українському Центрі Томотерапії» (УЦТ) був проведений майстер-клас за новітніми технологіями УЗД від Toshiba. Майстер-клас проводив Терезам Ібрагім – міжнародний аплікаційний консультант корпорації Toshiba з Голландії.

Колектив УЦТ невпинно вдосконалює і поповнює свої знання і вміння, щоб надавати своїм пацієнтам найвищу якість діагностики, яке забезпечує подальше успішне і ефективне лікування.

Завдяки злагодженій роботі колективу і новітнім технологіям від Toshiba було виконано кілька малоінвазивних втручань на органах черевної порожнини – дренування жовчного міхура і жовчних потоків, трепан-біопсії печінки, середостіння, проведені трепан-біопсії утворень молочних залоз, уражених лімфатичних вузлів, проведені Тонкоголкова біопсії щитовидної залози .

УЦТ и Toshiba

Майстер-клас ще раз підтвердив, що в розпорядженні фахівців УЦТ найсучасніше і високоточне обладнання світового лідера медичних технологій Toshiba.

мастер-класс

Весам Ибрагим

Переваги використання новітніх технологій Toshiba Ultrasound

Superb Microvascular Imaging (SMI) – унікальний високочутливий доплеровській режим, який дозволяє зафіксувати низько швидкісний кровотік від 1 до 3 см / с, тоді як звичайний кольоровий і енергетичний доплер дозволяє зафіксувати кровотік від 5 см / с. Використання SMI дозволяє провести оцінку порушення васкуляризації різних органів, оцінити ступінь порушення судинного малюнка, диференціювати види додаткових утворень, як доброякісних так і злоякісних.

Еластографія – технологія визначення еластичності / жорсткості досліджуваних об’єктів, яка представлена ​​в апараті у вигляді компресійної еластографії і еластографії сдвиговой хвилі. Ця унікальна технологія допомагає дати оцінку жорсткості об’єкта обстеження без хірургічного втручання. Висока жорсткість освіти говорить про його злоякісності. Еластографія дозволяє диференціювати доброякісні та злоякісні утворення молочних залоз, щитовидної залози, поверхнево розташованих органів, органів малого таза, оцінити ступінь фіброзних змін печінки при гепатитах і цирозі. Проведені в останні роки дослідження показали, що комплексне ультразвукове обстеження з використанням еластографії значно підвищує чутливість ультразвукової діагностики онкологічних захворювань на ранніх стадіях.

Micro Pure – унікальна технологія виявлення мікрокальцинатів – потенційних маркерів малігнізації новоутворень поверхневих органів. Чітка візуалізація мікрокальцинатів допомагає підвищити точність біопсій, і якість матеріалу біопсії.

Smart Fusion – потужний інструмент зіставлення даних КТ і МРТ з ультразвуковим зображенням в реальному масштабі часу. Процес дослідження надзвичайно простий: Smart Fusion зчитує дані КТ і МРТ, а позиційний сенсор дозволяє з точністю визначити положення ультразвукового датчика, в результаті чого отримані зображення синхронізуються. Smart Fusion дозволяє підвищити точність діагностики, комплексно оцінити досліджуваний орган або патологічному утворенні, а також максимально точно визначити місце проведення біопсії під ультразвуковим контролем. Завдяки Smart Fusion стало можливим виконання контрольованої ультразвуком біопсії утворень органів черевної порожнини і заочеревинного простору, які ще чітко не візуалізуються при ультразвуковому обстеженні, але добре візуалізуються при КТ або МРТ.

Точний діагноз – запорука ефективного лікування. І команда УЦТ впевнена, що надає своїм пацієнтам найбільш точну діагностику на самому точному і сучасному діагностичному обладнанні, яке дозволяє виявити найменші новоутворення до 5 мм.