Маршрут пацієнта TomoClinic: 10 важливих кроків

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Маршрут пацієнта TomoClinic: 10 важливих кроків

Клієнти нашого онкологічного центру мають розуміти весь цикл проходження лікування від «А» до «Я», тому сьогодні ми хочемо розповісти про 10 важливих етапів цього процесу. Від першого дзвінка в TomoClinic та анкетування біля стійки адміністратора до проведення останнього сеансу лікування та виписки з клініки.

  1. Кожен пацієнт звертається для діагностики або лікування в TomoClinic за власним бажанням, за направленням зарубіжних онкологів, лікарів та наших медичних представників (регіональних консультантів) з інших міст України або безпосередньо з Кропивницького та Кіровоградської області.
  2. В першу чергу пацієнт записується на консультацію до лікаря і подає всю медичну документацію, яка є у його розпорядженні на даний момент.
  3. Після зустрічі лікар визначає, чи потрібно пацієнтові додаткове обстеження. Якщо так, то лікар дає направлення на цикл діагностичних процедур, які в TomoClinic можна пройти найчастіше за 2 дні (іноді 3-4 дні). Якщо пацієнт поступив до нас з якісними і свіжими дослідженнями організму з контрастним посиленням, то ми не проводимо додаткову діагностику, а відразу переходимо до вибору тактики лікування. Для цього важливо мати диск КТ, проведеної не більше місяця назад, або диск МРТ максимум тижневої давності.
  4. Після отримання результатів діагностики та аналізів в більшості випадків організовується лікарський консиліум. Профільні фахівці, променевий терапевт, клінічний онколог, лікар обирають і рекомендують пацієнтові певну тактику лікування відповідно до міжнародних протоколів. Тільки невеликий відсоток пацієнтів надходить до нас з уже розробленою тактикою лікування і не потребує проведення консиліуму.
  5. Якщо пацієнт обирає променеву терапію в нашому онкологічному центрі, то перед початком курсу важливо провести клінічну топометрію. Узгоджується план лікування, робиться відбиток маски, проводять виміри при фіксації пацієнта на столі лінійного прискорювача.
  6. У наступні 2-5 днів пацієнт знаходиться поза клінікою, поки радіологи зайняті всіма програмно-технічними приготуваннями до старту терапевтичного курсу для конкретного пацієнта.
  7. У цей період співробітники TomoClinic допомагають пацієнту з комфортним розміщенням: ми ведемо пошук квартири, домовляємося про вільну палату в Кіровоградському онкодиспансері або по можливості надаємо місце в нашій клініці.
  8. У ході курсу променевої терапії лікар щодня проводить моніторинг загального стану організму пацієнта, стежить за показниками крові. Сеанс променевої терапії займає зазвичай 15 хвилин, хоча для проведення супутніх маніпуляцій пацієнту важливо провести в нашій клініці 1 годину. Після всього курсу променевої терапії пацієнт отримує виписку і документ про якість проведеного лікування.
  9. Курс хіміотерапії вимагає 2-3 днів госпіталізації. Залежно від рекомендованої схеми лікування, обраної лікарем-хіміотерапевтом, доза препарату може вводитися від 3 до 96 годин. До старту курсу лікар визначає, чи готовий організм пацієнта до лікування. Якщо після огляду лікаря, визначення сприятливих показників загального стану організму і крові протипоказань для цього немає, курс хіміотерапії починають вже наступного дня. Після цього проводиться дезінтоксикаційна терапія, пацієнт отримує виписку і залишає клініку.
  10. По приїзду додому пацієнт завжди може звернутися в TomoClinic за телефонним номером 0 (800) 30-15-03 (безкоштовно в Україні) і отримати консультацію лікаря, який проводив лікування. Також ми завжди чекаємо пацієнтів для проведення контрольних діагностичних процедур.

Задати питання