Головна/Міфи та реальність про діагностику МРТ
11.04.2024

Міфи та реальність про діагностику МРТ

Дехто побоюється перевірки здоров’я організму на апараті магнітно-резонансної томографії. Тож ми зібрали для вас низку хибних стверджень про МРТ і факти, які розвінчують ці упереджені страхи. Ознайомтесь і записуйтесь на обстеження!

Міф 1: МРТ має безліч протипоказів.
Реальність: діагностика проводиться навіть з певними моделями кардіостимуляторів, серцевих стентів, імплантів середнього вуха, суглобовими протезами у клієнта. Але попередньо ви маєте повідомити про це лікаря.

Міф 2: можлива шкода для коронок з металу або зубних імплантатів.
Реальність: через них дуже рідко можуть виникати «артефакти зображення» (неточність або спотворення зображення МРТ), але ушкоджень не відбувається.

Міф 3: татуювання та пірсинг — табу для МРТ.
Реальність: так, пірсінг бажано попередньо зняти, а при наявності свіжих тату (до 10 днів) приходьте на обстеження після повного загоєння мікротравм шкіри.

Міф 4: клаустрофобія — суворе протипоказання до процедури.
Реальність: Дехто з клієнтів почувається дискомфортно під час перебування у замкненому просторі. Але наша досвідчена команда проводить обстеження пацієнтів навіть з цією фобією. В сучасних апаратах МРТ є відкриті ділянки. Попередня розмова може значно заспокоїти, до того ж, під час обстеження можна закрити очі або запросити на процедуру близьку людину. Відмовитися від МРТ треба тільки при виникненні нападів задухи.

Міф 5: МРТ аналізує виключно м’які тканини.
Реальність: наприклад, стресові переломи кісток краще діагностуються саме на магнітно-резонансній томографії, хоча вони не є м’якими тканинами. Тільки лікар-рентгенолог визначає вид та об’єм діагностики.

Приходьте за достовірними результатами МРТ-дослідження до TomoClinic! Телефонуйте за номерами 0 800 30 15 03 або 0 800 33 16 84 і обирайте найбільш комфортний час для обстеження.

 Дякуємо, що дочитали до кінця
Дякуємо, що дочитали до кінця Будемо раді, якщо скопіюєте посилання клікнувши на “Поширити матеріал” та розкажите про цю статтю вашим друзям.

Інші новини

Усі новини
Лікуємо без черг! Лікування
19.04.2024

Лікуємо без черг!

Рак – це велика група онкологічних захворювань, для яких характерний швидкий та неконтрольований ріст клітин, що утворюють пухлину. Відсутність лікування призводить тільки до одного результату – загибелі хворого. Тому, абсолютно логічно, що дізнавшись про діагноз, хочеться якнайшвидше розпочати лікування. Завдяки ефективно налагодженому процесу і можливості проведення лікування на двох лінійних прискорювачах, у 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 відсутні черги. […]

Хто ми такі Життя Клініки
15.04.2024

Хто ми такі

Експертна, сучасна, приватна клініка 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 є лідером в Україні з надання повного циклу медичної допомоги при онкології. Наша місія – створення ідеальних умов для комфортного та якісного лікування пацієнтів, об’єднавши найкращі технології, професійну команду та комплексний підхід. 𝐓𝐨𝐦𝐨𝐂𝐥𝐢𝐧𝐢𝐜 надає повний цикл обслуговування: ви можете отримати будь-яку послугу – від однієї консультації до комплексного обстеження та […]

СКУРЕНКО
Оксана Скуренко
Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює? Онкопсихологія
12.04.2024

Онкопсихолог TomoClinic: як, з ким і заради яких результатів працює?

Прийнято вважати, що першим, хто стукає по допомогу до онкопсихолога, буде саме пацієнт. Проте практика показує: на прийом часто записуються і родичі пацієнта. Тому психолог вирішує складнощі та працює з тими, хто до нього звернувся. Перше завдання — заспокоїти людину, особливо якщо вона емоційно нестабільна, розгублена, плаче. Зрозуміти та показати, що тут можна зустріти комфорт, розуміння, підтримку […]

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам Онкопсихологія
12.04.2024

Психолог Антон Покалюхін: що таке майндфулнес і чим він може бути корисний онкопацієнтам

Хоч про трендовий майндфулнес зараз говорять на кожному розі, до практики справа доходить не у всіх. Однозначного перекладу цей термін не має, але найчастіше його розуміють як «усвідомленість». Отже, майндфулнес — це одночасно і процес зосередження на теперішньому моменті, і назва практики, що розвиває цей процес. Чому це важливо? Тому що ми живемо в часи […]

Доверху