Світові стандарти діагностики і лікування раку в медичному ток-шоу «Алло, лікарю!»

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Світові стандарти діагностики і лікування раку в медичному ток-шоу «Алло, лікарю!»

Керівник проекту «Український Центр Томотерапії» Володимир Ященко та головний лікар Сергій Одарченко в медичному ток-шоу «Алло, лікарю!» Розповідають про сучасні методи діагностики та лікування в онкології. Європейські, світові стандарти діагностики і лікування раку, якими вони повинні бути?

В Україні від онкологічних захворювань щогодини помирає 10 жителів, в рік від цього захворювання помирає 90 тисяч людей, 160 тисяч щороку чують цей діагноз – «рак».

Головною причиною таких жахливих цифр є те, що Виявлення та діагностика захворювання переважно відбувається на пізніх стадіях, коли боротися із захворюванням можна, але дуже складно. Тому своєчасна діагностика і правильно поставлений процес діагностики дають великі шанси як пацієнту так і лікаря успішно боротися із захворюванням.

Що таке візуалізація і верифікація в діагностиці раку і чому це так важливо? Сергій Одарченко пояснює ці поняття і чому правильна послідовність і підхід до діагностики вкрай важливі для подальшого успішного лікування.

Також в програмі обговорювалися питання «жіночих» і «чоловічих» видів раку і що робити, щоб своєчасно виявити рак, який не буде вироком.