Можливості нашої клініки для хірургії

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Можливості нашої клініки для хірургії

Один з ефективних методів лікування — видалення.

І навіть якщо утворення доброякісні, це не означає, що вони не заважають здоров’ю та життю людини: можуть тиснути на навколишні тканини або органи, перешкоджають правильній роботі організму, іноді навіть призводять до тяжких наслідків.

Взяти для прикладу міому матки: жінка не може страждати від крововтрат і сильного болю, тож зарадить тільки операція. Жовчний міхур може мати камені, що дають постійний біль, призводять до закупорок і ведуть до панкреатиту. Без хірургічної операції є ризик виникнення раку жовчного міхура і загроза для життя. А при грижах живота видалення взагалі є єдиним методом лікування.

Саме тому ми створили в TomoClinic умови для хірургії широкого профілю і видаляємо:

  • міоми матки
  • жовчний міхур
  •  грижі живота
  •  бородавки, родимки та інші операції на шкірі

Сучасне хірургічне лікування виконується лапароскопічно: з невеликими розрізами і швидким терміном реабілітації для пацієнта.

До того ж, в TomoClinic проводять пластичну хірургію молочних залоз в косметичних та лікувальних цілях. Про це ми незабаром розповімо докладніше! Підписуйтеся на сторінку, щоб слідкувати за новинами.

Задати питання і записатися на консультацію до хірурга ви можете за номерами TomoClinic: 0 800 30 15 03 або 0 800 33 16 84.

Задати питання