Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua
Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua

Ми працюємо на результат. А рішення — за вами

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Ми працюємо на результат. А рішення — за вами

До наших лікарів приїжджають на консультацію і лікування практично з усіх регіонів України. Пацієнти надсилають медичні документи, звертаються онлайн, телефонують — задають різні питання. Досить часто можна почути запитання, про яке ми хотіли б вам розповісти і відповісти на нього публічно. Нас питають, чим ми кращі за інші клініки, роздумують, чи звертатися до нас,чи лікуватися за місцем проживання.

Це непросте питання, і відповідь на нього теж непроста.

Кожна людина вільна у виборі. Ми розуміємо, як складно буває прийняти рішення. Ви можете вибрати будь-яку клініку, де займаються лікуванням раку. У багатьох медичних центрах є сучасне обладнання і працюють чудові лікарі. Тому варто зібрати інформацію, проаналізувати всі фактори, почути відгуки.

Просто у нас, можливо, ви отримаєте допомогу, яка дасть кращий результат саме для вас.

Справа у тому, що наш центр оснащений системою Томотерапіі. Це єдиний в країні лінійний прискорювач, на якому можна одночасно опромінювати і пухлину, і метастази, — дуже точно, безпечно для здорових органів. Ви можете на нашому сайті детально прочитати про цю систему.

А ще дуже важлива команда. У нас працюють досвідчені променеві терапевти, медичні фізики, рентген-лаборанти. Причому, на відміну від багатьох клінік, — не один або два фахівця, а велика професійна команда: 5 променевих терапевта, 5 медичних фізиків, 4 рентген-лаборанта.

Це злагоджений колектив — медики, які разом з дня заснування клініки, які і лікують, і в усьому допомагають, і піклуються про кожного пацієнта, і  підтримують вас. Ви завжди будете в центрі нашої чудової команди. Один візит у клініку, і ви зможете самі в усьому переконатися. Знайте, що тільки командна робота дасть у променевій терапії результат, який ми очікуємо на підставі світових протоколів.

Величезне значення має і те, що центр оснащений двома лінійними прискорювачами від кращих у світі виробників. Це означає, що якщо навіть один на профілактиці, то інший працює. Тобто вам не потрібно буде втрачати час і робити перерву між сеансами. Це вкрай важливо, тому що перерви небезпечні: якщо пухлина отримує «відпочинок», знижується ефективність лікування.

Крім того, дуже комфортні умови в стаціонарі, чудове харчування. Ви зможете зі зручністю, в тиші відпочити після сеансу, відволіктися від міської суєти. Проживання набагато дешевше, ніж в багатьох клініках, особливо в столичних. Ви поєднаєте відпочинок із лікуванням — причому з комплексним, в одному місці. Зможете отримати повний цикл допомоги: це не тільки радіотерапія, а й сучасна хіміотерапія, хірургія, реабілітаційні заходи.

Від вашого першого візиту і до реабілітації — ми працюємо на результат. А рішення, звичайно, залишається за вами.

2 Відповіді

Задати питання