На крок попереду: зустріч TomoClinic з маловисківськими лікарями

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>На крок попереду: зустріч TomoClinic з маловисківськими лікарями
tomoclinic сімейні лікарі

Триває глобальна регіональна кампанія за ініціативи нашого онкологічного центру «Сімейні лікарі і TomoClinic — союз за життя». Днями в рамках програми пройшов черговий освітній семінар у теплій і привітній атмосфері Маловисківської центральної районної лікарні з дотриманням карантинних вимог. Незважаючи на технічні перепони зустріч фахівців TomoClinic з тутешніми лікарями відбулася.

За сприяння головного лікаря ЦРЛ Костянтина Чурпія у затишній залі зібрались сімейні лікарі первинної та вторинної ланки, вузькі спеціалісти, експерти: терапевти Михайло Агурєєв, Наталя Бондарчук, Ніна Кавун, Ольга Левченко, Валентина Мороз, Тетяна Самченко, Любов Сичова, педіатри Алла Куделя, Людмила Таран, Вікторія Ткаченко та Ірина Яворська, сімейний лікар Анастасія Людвік.

Конференція включала виступ досвідченого клінічного онколога та мамолога TomoClinic Анатолія Палюха. Його доповідь була присвячена таким актуальним в сучасній медицині темам, як мамологія, дерматологія та клінічні дослідження. Конференція завершилася блоком питань від учасників зустрічі та відповідей експерта.

«Рак молочної залози залишається найболючішим питанням серед інших онкологічних захворювань. Лікарі мають тримати у фокусі уваги ранню діагностику цієї патології, пропонувати пацієнтам доступні шляхи для рішення цього питання, — зазначив Анатолій Палюх. — Спрямовуйте своїх пацієнтів на проведення КТ, МРТ, УЗД молочних залоз для профілактичних оглядів та при наявності у них певних скарг чи симптомів. Звертайтесь до професіоналів, які володіють достатніми й сучасними знаннями, мають великий досвід у питаннях ранньої діагностики РМЗ, регулярно навчаються та поширюють корисну інформацію серед своїх колег у області».

онколог томоклиник анатолий палюх

УВАГА! Незабаром діагностичний трейлер TomoClinic рушає до Малої Виски в Кіровоградській області, щоб жителі міста та району мали можливість отримати якісний безкоштовний сервіс — мамографію та консультацію лікаря-мамолога.

Якщо ви сімейний лікар і теж бажаєте дізнатися більше про онкологічні захворювання та сучасне лікування (в тому числі безкоштовні варіанти) переходьте за посиланням https://tomoclinic.ua/uk/konsultacziyi/semejnym-vracham/ Наші лікарі завжди на зв’язку і раді допомогти.

 

Задати питання