На зміну сучасній техніці приходить ультрасучасна

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>На зміну сучасній техніці приходить ультрасучасна

«Для надання якісної медичної допомоги ми рухаємося вперед», — заявив головний лікар нашого центру Степан Крулько, коли представляв новий апарат МРТ, який незабаром запустять у роботу в TomoClinic.

Чому це важливо? Чому ми про це повідомляємо? Адже у нас уже кілька років працює сучасний магнітно-резонансний томограф, який допоміг лікарям встановити правильний діагноз для тисяч пацієнтів.

Відповідь проста: в медицині зараз всі зміни відбуваються дуже швидко, а в онкології — просто стрімко. Коли на кону стоїть здоров’я і навіть життя людини, перехід до нових технологій відкриває і нові можливості для кожного нашого пацієнта, скорочує шлях до зцілення.

Саме високі технологи, все більш досконалі конструкції допомагають лікарям приймати вірні рішення, а пацієнтам — отримувати доступ до якісної діагностики ще на ранніх стадіях хвороби.

Тому ми з радістю повідомляємо, що магнітно-резонансний томограф TOSHIBA Vantage Titan від всесвітньо відомого виробника Canon medical systems приходить на зміну старому апарату МРТ.

А це означає, що люди з вагою до 200 кг зможуть пройти високоточну магнітно-резонансну терапію. Великі маса тіла і об’єми — не перешкода для конструкції апарату, який дуже скоро почне працювати в нашому центрі.

«Ми зможемо провести якісну діагностику ще більшій кількості пацієнтів. А точний діагноз — це запорука успішного лікування», — зазначив Степан Крулько.

Ми обов’язково повідомимо вас найближчим часом і про інші унікальні можливості нового апарату. А поки знайте, що на зміну сучасній техніці до нас приходить ультрасучасна.

Залишились питання? Телефонуйте на номер, який бачите на сайті.

Задати питання