Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua
Пн-Пт: 08:00-21:30 Сб: 08:00-20:00 info@tomocenter.com.ua

Наш психолог розповів про допомогу жінкам старшого віку з раком молочної залози

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Наш психолог розповів про допомогу жінкам старшого віку з раком молочної залози

Як змінюється наша поведінка на різних життєвих етапах — особливо тоді, коли на шляху зустрічається онкологія? Як може допомогти психолог в цьому випадку? Про це говорили на конференції з когнітивно-поведінкової терапії у Львові 7 та 8 червня, на якій виступив і наш клінічний психолог Антон Покалюхін.

Його доповідь розкрила досвід використання цього науково обгрунтованого напрямку психотерапії для жінок старшого віку з раком молочної залози. Антон не тільки поділився своїми цінними напрацюваннями, але також вислухав доповіді інших спікерів заходу, взяв участь в декількох практичних воркшопах і міні-дискусіях. Психолог TomoClinic також відвідав загальні збори Української асоціації когнітивно-поведінкової терапії, членом якої є сам.

В рамках конференції досить цікавими стали міжнародні доповіді від фахівців з Ізраїлю і Туреччини. Гості зустрічі обговорили сучасні віяння в психотерапії і особливості їх застосування у пацієнтів різного віку.

Задати питання