Наші спеціалісти відвідали найбільший радіологічний конгрес в Україні

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Наші спеціалісти відвідали найбільший радіологічний конгрес в Україні

Провідні фахівці TomoClinic Олег Горошенко, Оксана Бершадская, Янина Петренко, Роман Гайдук та Альона Крулько відвідали наймасштабнішу радіологічну подію за всю історію незалежної України. Днями завершився 3-денний VII Національний конгрес «Радіологія в Україні». 700 учасників з 11 країн світу, представники Європейського Товариства Радіології (ЄОР), національних радіологічних асоціацій та міжнародних товариств. Всі вони стали учасниками обговорення останніх тенденцій в медичній радіології.

• Відзначили доповідь Олега Горошенка про проведення біопсій під контролем КТ-флюороскопії.
• Оксана Бершадська висвітлила питання проведення КТ-досліджень пацієнтам із підозрою на онкологічну патологію.
• Яніна Петренко доповіла про причини, прояви та методи корекції проблеми клаустрофобії при проведенні МР-дослідження.

З-поміж 130 лекцій та наукових доповідей спеціалісти TomoClinic висвітлили, як реалізуються сучасні світові стандарти діагностики та які можливості має кожен метод, впроваджений в роботу нашого центру.

Було проведено кілька майстер-класів з нейрорадіології та із застосування інформаційних технологій для автоматизації процесів функціонування радіологічного центру та магнітно-резонансної томографії. Вперше в рамках Конгресу працювала секція для рентген-лаборантів, організована разом з Українська Асоціація Рентгенолаборантів і Радіологічних Технологів.

конференция радиологов томоклиник

Задати питання