Наші фахівці побували в томоцентрі Казахстану

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Наші фахівці побували в томоцентрі Казахстану

Якщо нам необхідно переміститися в інше місто для допомоги в боротьбі з раком, ми робимо це. В середині грудня інженери-радіологи Українського Центру Томотерапіі побували з робочим візитом у Казахстані. Дмитро Синчук і Олексій Зінвалюк допомагали колегам запустити обладнання Accuray TomoTherapy, аналог якого є і в нашій клініці.

Подібна техніка вимагає не тільки точного налаштування, а й серйозної підготовки всіх тих, хто планує з нею працювати. Для обміну знаннями і досвідом наших медичних фізиків запросили в Центр томотерапіі і ядерної медицини «UMIT». Олексій і Дмитро ділилися своїми професійними здобутками і підказали казахським колегам сучасні підходи в роботі з томоаппаратом. На базі центру в Астані вони допомогли в налаштуванні і застосуванні цієї радіотерапевтичної техніки.

У наступному році ми плануємо підписати договір про співпрацю з нашими казахськими колегами. Віримо, що візит наших фахівців забезпечить апарату TomoTherapy стабільну і довгу роботу, щоб зберегти не одне людське життя.

Задати питання