Наші фахівці вкотре відвідали міжнародний онкологічний форум «Білі ночі»

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Наші фахівці вкотре відвідали міжнародний онкологічний форум «Білі ночі»

Онкологія має набагато більше значення, ніж прийнято думати. Форум «Білі Ночі» — один з найбільших заходів в цій області, який об’єднує широке коло фахівців заради обміну останньою професійною інформацією та знаннями, підвищення якості надання медичної допомоги, зниження захворюваності та смертності населення від онкологічних захворювань.

В ньому щорічно приймають участь і фахівці TomoClinic: цього разу форум відвідали променевий терапевт Тетяна Бойко та клінічний онколог Діана Митро. До речі, ординаторам та аспірантам можна приймати участь у форумі безкоштовно.

П’ятий міжнародний онкологічний форум «Білі ночі» — це й мультидисциплінарна міжнародна конференція, на майданчиках якої перетинаються теорія з практикою онкології. Вчені й лікарі більш ніж з 40 країн обговорили питання організації охорони здоров’я, скринінгу населення, ефективності лікування від онкологічних недуг. Також на майданчику на форумі відбулося шість трансляцій майстер-класів з хірургії.

Наші лікарі разом з представниками всесвітніх організацій з онкології (ESSO, ESO, ESMO, ESGO, ONS та EONS) обмінялися знаннями про радіотерапію, дізналися про нові підходи в лікування раку різних локалізацій у дорослих та дітей, щоб організація онкологічної допомоги для наших пацієнтів значно покращилася.

онкофорум белые ночи tomoclinic

Задати питання