Науковий інтелект в дії: підсумки значущої медичної конференції

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Науковий інтелект в дії: підсумки значущої медичної конференції

Не зважаючи на гарячу фазу війни, наші лікарі обговорюють на конференціях «гарячі» теми, залишаються в курсі останніх подій в галузі онкології і поліпшують роботу клініки.
Нещодавно у Львові відбулась конференція Українського товариства радіаційних онкологів «Актуальні питання радіаційної онкології в Україні». Саме на ній завідувачка відділенням променевої терапії TomoClinic Наталія Серьогіна представила дві доповіді.

Одна з них — «Тотальне опромінення тіла: перший клінічний досвід в Україні».
В доповіді лікар розкрила важливі нюанси унікальної для нашої країни методики, що використовується перед пересадкою кісткового мозку пацієнтам з онкогематологичними захворюваннями. Під час такої терапії все тіло пацієнта отримує велику дозу радіації (до 12 Грей), але при цьому легені та нирки залишаються захищеними. Це стає можливим завдяки високій професійності лікарів і медичних фізиків нашого центру, а також можливостям надточного обладнання. TomoClinic — єдина в Україні клініка, яка опанувала цю методику.

Не дивно, що доповідь нашого провідного лікаря викликала велику зацікавленість серед променевих терапевтів України.Адже реалізація такої унікальної методики тотального опромінення тіла в Україні дає можливість пацієнтам отримати дієве лікування на Батьківщині. Це значно заощаджує ресурси держави і є більш зручним для пацієнтів та їхніх родин.

Задати питання