Науково-практичний семінар «Сучасні можливості, проблеми і перспективи онкологічної допомоги»

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Науково-практичний семінар «Сучасні можливості, проблеми і перспективи онкологічної допомоги»

25-26 серпня 2016 року спеціалісти «Українського Центру Томотерапії» беруть участь у науково-практичному семінарі Першої Таврійської школи з питань онкології на тему: «Сучасні можливості, проблеми і перспективи онкологічної допомоги», що проходить у Херсонському обласному онкологічному диспансері.

Головуючі:  

Ковальов Олексій Олексійович, д.мед.н., професор, головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності «Онкологія», завідувач кафедри онкології Запорізької медичної академії післядипломної освіти 

Короленко Віктор Миколайович, директор Департаменту охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації

Сокур Ірина Володимирівна, головний лікар Комунального закладу Херсонської обласної ради «Херсонський обласний онкологічний диспансер»

Уже вп’яте в кінці літа Херсон приймає почесних гостей. Серед доповідачів науково-практичного семінару 5 докторів і 7 кандидатів медичних наук – вчені-онкологи, онкохірурги і радіологи з провідних клінік і наукових установ – Національного інституту раку, Запорізької та Харківської медичних академій післядипломної освіти, «Українського Центру Томотерапії», Інституту медичної радіології ім.С.П.Григор’єва , Інституту загальної та невідкладної хірургії ім.В.Т.Зайцева, Національного медичного університету ім.О.О.Богомольця, Одеського національного медичного університету.

 

З року в рік географія Першої Таврійської школи з питань онкології розширюється. З 2016-го науково-практичний семінар вийшов на міжнародний рівень, свої роботи для публікації представили колеги-онкологи з клінік Білорусі та Молдови.

На семінарі розглядаються такі питання:

  • Комплексне та комбіноване лікування пухлин голови-шиї.
  • Комплексне та комбіноване лікування пухлин органів грудної порожнини.
  • Комплексне та комбіноване лікування в онкогінекології та онкоурології.
  • Комплексне та комбіноване лікування ЗНУ органів шлунково-кишкового тракту.
  • Комплексне та комбіноване лікування в мамології.
  • Комплексне та комбіноване лікування пухлин опорно-рухового апарату.
  • Проблеми лікування ЗНУ шкіри.
  • Діагностика в онкології.

Теми доповідей спеціаістів УЦТ :

Серьогіна Н.М. – «Сучасні методики планування в променевій терапії раку молочної залози»

Цимбал В.О. – «Сучасна УЗ-діагностика пухлинних утворень молочної залози»

Горошенко О.В. – «МРТ-діагностика злоякісної патології органів малого тазу»