Не дай страху керувати твоїм життям – переможемо канцерофобію разом!

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Не дай страху керувати твоїм життям – переможемо канцерофобію разом!

Діагноз «рак» боїться почути будь-яка людина. Іноді такий страх буває настільки сильним, що переростає у фобію, яка має назву «канцерофобія». І це може мати серйозний вплив на життя людини, викликаючи постійний стрес та тривогу щодо власного здоров’я.

Канцерофобія – це неконтрольований ірраціональний страх захворіти на будь-яке онкологічне захворювання. З одного боку деякі люди бояться раку настільки, що відшукують у себе симптоми, яких або зовсім немає, або які можуть вказувати на інші захворювання. З іншого – люди перестають взагалі звертатися до лікарів, боючись почути онкологічний діагноз.

Думка серед здорових людей про те, що рак невиліковний та смертельний, є поширеною. Боятися захворіти на рак можуть як і онкопацієнти в ремісії, так і люди без діагнозу. Однак, якщо для онкопацієнтів це пов’язано зі страхом рецидиву, адже вони вже мали досвід онкології, то для здорових людей канцерофобія – ірраціональне почуття.

Але ви не самі! Фахівці 𝗧𝗼𝗺𝗼𝗖𝗹𝗶𝗻𝗶𝗰 завжди готові допомогти вам подолати цей страх і зосередитися на позитивному боку життя.

Ми розповідаємо про рак, щоб ви могли знати все про його симптоми, фактори ризику та методи профілактики.

Інформованість – це перший крок до зняття страху.

В 𝗧𝗼𝗺𝗼𝗖𝗹𝗶𝗻𝗶𝗰 працюють досвідчені психологи, які допоможуть вам розвинути психологічні механізми для подолання стресу та страху. Не залишайтеся сам на сам зі своїми емоціями! Разом ми сильніші!

Здоровий спосіб життя – ще один ефективний шлях подолання канцерофобії, який допоможе зберегти ваше загальне здоров’я і знизити ризик розвитку онкологічних захворювань. Ми радимо займатися фізичною активністю, дотримуватися збалансованого харчування та забути про шкідливі звички.

0800301503 зателефонуйте нам або напишіть у приватне повідомлення, і ми з радістю надамо вам докладну інформацію про наші послуги; допоможемо подолати канцерофобію та насолоджуватися повним життям.

📍м. Кропивницький, вул. Ялтинська 1
📍м. Київ, вул. Здановської 33/43

Задати питання