Не зупиняйтесь, впевнено йдіть до своєї мрії!

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Не зупиняйтесь, впевнено йдіть до своєї мрії!

Навіть важкий недуг не має опустити ваших рук: він не є вироком, це доведений факт. Долаючи хворобу вчасно, багатьом відкривається здорове, довге і якісне життя. Таким яскравим надихаючим прикладом є історія про одну грецьку спортсменку.

39-й Афінський марафон виграла жінка, у якої раніше діагностували онкологічне захворювання.

13 листопада відбувся Афінський марафон, і першою до фінішу дісталася Василики Константинопулу. Всього за кілька років до тріумфу спортсменці поставили діагноз: ▪️рак підшлункової залози.

Про це вона дізналася за 4 місяці після народження доньки.

«Коли мені поставили діагноз, я мала відчуття, ніби мені відрізали ноги. Але я подивилась у вічі своєї дитини і подумала про себе: ти борешся з цим і перемагаєш», — розповідає Константинопулу.

2021 року Василики посіла в Афінах третє місце. Через рік вона повернулася за перемогою, не залишивши суперницям шансів (найближча переслідувачка була за чотири хвилини від неї). А раніше спортсменка не залишила шансів захворюванню: вона перемогла важкий недуг.

Шановні клієнти! Наша основна порада — не нехтуйте власним здоров’ям і звертайтеся до лікаря вчасно. Вчасна діагностика та кваліфікована лікарська допомога творять маленькі і великі дива. Не опускайте рук у найскрутніших ситуаціях, коли щойно почули важкий діагноз, та завжли будьте борцем та переможцем по життю.

Бережіть себе!

Задати питання