Нова послуга в TomoClinic — коронарографія для дослідження судин серця

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Нова послуга в TomoClinic — коронарографія для дослідження судин серця
koronarografia

Коронарографія — це метод, визнаний в світі «золотим стандартом» діагностики ішемічної хвороби серця (ІХС), що допомагає кардіологу зрозуміти характер, місце і ступінь звуження коронарної артерії.

У нашому центрі TomoClinic (Кропивницький) така діагностика тепер доступна кожному пацієнту, якщо є показання (зокрема, хронічні коронарні синдроми):

— підозри на ІХС або наявність «німої» патології (іноді ішемічна хвороба серця протікає безсимптомно)

— болі і дискомфорт за грудиною, порушення ритму, сильна задишка при інтенсивних фізичних навантаженнях

— неможливість визначити ризик ускладнень за допомогою неінвазивних методів

— стан під час і після лікування онкологічного захворювання, яке може призвести до збільшення ризиків виникнення і швидкого розвитку атеросклерозу

— необхідність діагностики у пацієнтів, які перенесли інфаркти в минулому, з вперше виявленим онкозахворюванням

Віталій Крошка, кардіолог TomoClinic: «Атеросклеротичні бляшки в судинах серця ведуть до дискомфорту і збільшують ризик розвитку інфаркту. Саме кардіолог може запобігти цій можливій катастрофі зі здоров’ям, особливо при лікуванні основного онкологічного захворювання. Коронарографія дозволяє оцінити фактори ризику, виявити ймовірність атеросклерозу, зрозуміти стан серцевого м’яза».

Як проводиться коронарографія?

Це рентгеноконтрастне дослідження. Через невеликий прокол голкою на шкірі пацієнту вводять тонкий діагностичний катетер. По ньому запускають контрастну речовину для отримання чіткої картини стану судин. Можливе проведення процедури через прокол в нозі або руці.

В ході коронарографії кардіолог бачить звуження просвіту в судинах серця, оцінює їх кількість і локалізацію. При високій ймовірності виникнення серйозних захворювань лікар дає направлення до спеціалізованої клініки для проведення лікування. Таким чином, пацієнт може уникнути інфаркту та інших небезпечних для життя хвороб серцево-судинної системи.

Що пацієнт отримує в результаті діагностики серця?

Жодне дослідження не дає такої вичерпної інформації про внутрішній стан коронарних артерій. В результаті коронарографії лікар також зможе призначити медикаментозну терапію або оперативне втручання.

Перевага TomoClinic — сучасні технології, прогресивне обладнання та сприяння досвідченого лікаря-кардіолога для точної діагностики судин серця.

 

Задати питання