Нові можливості для пацієнтів і сімейних лікарів кіровоградської області

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Нові можливості для пацієнтів і сімейних лікарів кіровоградської області

6 липня о 11:30 в Кіровоградській торгово-промисловій палаті відбудеться презентація проекту «Мобільна медична консультація» (ММК).

На підтримку розпочатих реформ системи охорони здоров’я України, головною метою даного проекту стоїть профілактика захворювань і зменшення смертності серед населення, а також допомога сімейним лікарям.

Згідно зі статистикою, щорічно помирає понад півмільйона українців. У структурі смертності близько 95% займають серцево-судинні захворювання і онкологія. Дана статистика показує, що система охорони здоров’я країни все ще не може впоратися із завданням збереження здоров’я громадян, у порівнянні з більш розвиненими країнами.

медицинская мобильная консультация

ММК – це трейлер укомплектований мамографом, УЗД апаратом та гінекологічним кріслом. Мета: рання діагностика захворювань з акцентом на онкопатології. Адже такі хвороби як рак простати, грудей, жіночих статевих органів відносно легко діагностуються на початкових стадіях. Ключова особливість – це мобільність: сьогодні в одному місті, завтра — в іншому.

мобильная медицинская консультация

Вже в найближчий час замість районних лікарень будуть працювати лікарі первинної ланки – сімейні лікарі. Обов’язок українця мати договір з сімейним лікарем, запускає механізм конкуренції між сімейними лікарями за клієнта. Якщо пацієнт не задоволений послугами сімейного лікаря він може його змінити на іншого, як мінімум по закінченню року співпраці за договором. У сімейного лікаря немає пацієнтів, а є клієнти. І кращим для свого клієнта буде той лікар, який буде попереджати хворобу, а не лікувати її наслідки. Отже, основна сфера діяльності сімейного лікаря – це профілактика хвороб.

изучение диагностических исследований

Саме проект ММК стане незамінним помічником для сімейних лікарів, які зможуть забезпечити своїх пацієнтів/клієнтів якісною та своєчасною діагностикою. Вони не матимуть необхідності в спеціалізованому високоякісному обладнанні, яке вимагає спеціалізації, а пацієнтам не потрібно буде їхати в райцентр або обласний центр.

УЗИ

В ММК можна буде пройти ультразвукове обстеження, мамографію, гінекологічний огляд, збір біологічного матеріалу, а також провести анкетування (на предмет ранньої діагностики раку). Це надасть змогу своєчасно діагностувати захворювання, економити кошти та час на обстеження.

Проект реалізовано за підтримки:

Костянтин Яриніч — народний депутат України. Член Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства. Заслужений лікар України.

Проект «Здоров’я наших дітей» за ініціативи голови Кіровоградської обласної адміністрації Кузьменка Сергія.

Український Центр Томотерапії – центр сучасної діагностики і лікування раку. Обладнаний єдиною в Україні системою променевої терапії Tomotherapy.

Додаткова інформація за телефоном: 0 800 30 15 03 (гаряча лінія Українського Центру Томотерапії)

Задати питання