Новий крок: в центрі TomoClinic проведена перша коронарографія

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Новий крок: в центрі TomoClinic проведена перша коронарографія
koronarografia-kropivnytskyi

Кардіолог Віталій Крошка спільно з хірургом Олександром Соколенко відкрили новий етап у розвитку нашої клініки. Тепер пацієнти можуть звертатися до нас за діагностикою судин серця.

Коронографія — «золотий» стандарт в кардіології. Це складне сучасне дослідження, перш за все тому, що потрібно зробити 7 стандартних проекцій зйомки серцевих судин. А значить, необхідне розуміння тонкої специфіки, точність дій і високий рівень майстерності фахівців.

В результаті першої коронарографії в TomoClinic фахівцям вдалося:

  • виявити точну кількість уражених коронарних артерій;
  • визначити ступінь звуження артерій атеросклеротичними бляшками і локалізацію ураження;
  • зрозуміти, як діяти пацієнтові далі при лікуванні основного онкологічного захворювання.

Коронарографія — діагностична процедура оцінки коронарних судин, яка має 3 варіанти подальшого розвитку подій:

  1. Пацієнта продовжать лікувати медикаментозно, при необхідності проводять корекцію терапії.
  2. Потрібно хірургічне втручання, і цей етап ми рекомендуємо пройти в спеціалізованому кардіологічному диспансері.
  3. При необхідності після завершення коронарографії лікар може провести лікувальну процедуру — стентування. Однак перед цим важливо проаналізувати результати коронарографії, зробити висновки і відповідні розрахунки.

Кардіолог Віталій Крошка: «Універсального рецепта для кожного окремого випадку немає. Ми оцінюємо в комплексі не тільки дані коронарографії та унікальність анатомії пацієнта, але повну клінічну картину, результати попередніх обстежень. Тільки після цього можна оцінити стан пацієнта та прийняти обґрунтоване зважене рішення».

Відзначимо важливий момент: кардіолог TomoClinic Віталій Крошка володіє необхідними навичками і компетенцією, має великий досвід у проведенні коронарографії, при необхідності виконує стентування судин серця. Віталій Крошка — експерт в області інтервенційної радіології та ендоваскулярної хірургії, дійсний член Асоціації інтервенційних кардіологів України, Української асоціації фахівців з аритмології та електрофізіології. У сфері кардіології працює більше 12 років.

 

 

Задати питання