Новий лікар-онколог — Дмитро Чернявський

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Новий лікар-онколог — Дмитро Чернявський

TomoClinic регулярно розширює команду фахівців задля того, щоб наші пацієнти отримували найсучасніше та найефективніше лікування. Вітаємо нового спеціаліста в галузі онкології, який долучився до нашого колективу — це лікар Дмитро Чернявський.
Він закінчив Запорізький державний медичний університет за спеціальністю «Лікувальна справа», пройшов інтернатуру й аспірантуру на базі цього медзакладу, де пізніше отримав і сертифікат з клінічної онкології. Був аспірантом, старшим лаборантом та асистентом кафедри онкології та онкохірургії Запорізького державного медичного університету. Відвідав тематичне навчання (фахова школа) «UkraineOncoGlobal-2020» у 2020 році.

Працював лікарем-онкологом денного стаціонару медичного центру «Онколайф». Автор 20 наукових робіт. З 2020 року є дійсним членом Європейської спільноти медичних онкологів (European society of medical oncology — ESMO) та Української асоціації клінічних досліджень. Учасник багатьох всеукраїнських медичних, наукових та практичних конференцій, заходів з міжнародною участю, семінарів, конгресів, навчальних вебінарів, форумів.

Якщо ви бажаєте потрапити на консультацію до досвідченого лікаря-онколога, записатися можна вже сьогодні — за телефонами TomoClinic: 0 800 30 15 03, 0 800 33 16 84.

Задати питання