Новий напрямок в роботі TomoClinic — реабілітація

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Новий напрямок в роботі TomoClinic — реабілітація

За статистикою 2 з 3 онкологічних пацієнтів потребують реабілітації — етапу психологічної підтримки та медичного відновлення в період лікування раку і після нього. TomoClinic пропонує пройти процес реабілітації в нашому онкологічному центрі, де для цього ми передбачили всі необхідні умови.

Зокрема, з відкриттям нової будівлі TomoClinic у пацієнтів з’являється можливість отримати повний реабілітаційний комплекс послуг. Корпус оснащений сучасним реабілітаційним обладнанням у вигляді тренажерів і спеціальними приміщеннями (залом, кабінетом для масажу, комфортними палатами для розміщення на тривалий термін). Санвузли, меблі в номерах та палатах орієнтовані на людей з обмеженими можливостями пересування. Ми прагнемо підтримувати сприятливу атмосферу, наближену скоріше до готельної, ніж до лікарняної.

новый корпус томоклиник

Відновлення після онкології також вимагає залучення мультидисциплінарної команди фахівців високого рівня за участю лікаря-реабілітолога і клінічного психолога. До них ви завжди можете звернутися за допомогою.

3 важливих нюанси про реабілітацію, які ви маєте знати

1. Реабілітаційний курс часто показаний не тільки для відновлення організму після агресивної терапії, але і в разі видалення (іноді частково) органу разом з пухлиною.
2. Комплекс реабілітаційних процедур ми завжди складаємо індивідуально для кожного конкретного пацієнта з урахуванням його стану та діагнозу, функціональних можливостей та мотивації.
3. Вартість курсу реабілітації безпосередньо залежить від форм, видів і обсягу відновлювальних заходів.

Що отримує пацієнт при реабілітаційному курсі в TomoClinic?

— підвищує якість свого життя
— відновлює імунітет, самопочуття і працездатність
— активізує роботу життєво важливих систем
— позбавляється болю
— починає відчувати себе повноцінною людиною
— адаптується в умовах соціуму
— відновлює навички самостійності
— повертається до звичайного життя і продовжує його

Методи реабілітації в нашій клініці та їх результативність

Ручний лімфодренаж, масаж, психологічні консультації, навчання релаксації і навіть спеціально організовані для пацієнтів програми відпочинку істотно допомагають у відновленні після важкої хвороби. Фізіотерапія, акупунктура, лікувальна фізкультура покращують рухову активність і усувають негативні наслідки терапії. Знижується ступінь вираженості клінічних симптомів, онкомаркери і показники крові часто приходять в норму, стабілізується настрій і з’являються нові сили до життя.

Реабілітація пацієнта в TomoClinic — це курс, що дає виключно позитивний ефект. Це помітно продовжує ремісію, знижує появу рецидивів в майбутньому й адаптує до нового життя.

Задати питання