Про підсумки ASCO20. Степан Крулько: «На перший план у лікуванні багатьох ракових захворювань виходить таргетна та імунотерапія»

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Про підсумки ASCO20. Степан Крулько: «На перший план у лікуванні багатьох ракових захворювань виходить таргетна та імунотерапія»

У цьому році конгрес Американського товариства клінічної онкології (ASCO) відбувся у віртуальному форматі — вніс корективи Covid-19. Так само, як і більшість провідних онкологів планети, наші фахівці в онлайн-режимі взяли участь в ASCO20, на якому лікарі зі світовими іменами представили роботи, спрямовані на подальший прогрес у розвитку онкології і досягнення кращих результатів лікування пацієнтів.

Про підсумки конгресу розповів головний лікар TomoClinic клінічний онколог Степан Крулько:

– Слухаючи і аналізуючи доповіді кращих онкологів з різних країн, ми змогли ще раз переконатися, що філософія лікування пацієнтів, вироблена за роки роботи нашого центру, повністю відповідає світовій. Це застосування міжнародних протоколів, накопичений величезний досвід і особливий підхід до кожного пацієнта.

Саме про особливий персоніфікованований підхід йшлося в більшості робіт, представлених на ASCO20, — на перший план у лікуванні ракових захворювань виходить таргетна та імунотерапія. Це означає, що в багатьох випадках відповідь на питання про найефективніший метод для конкретного пацієнта дасть результат молекулярно-генетичного аналізу. Виявлені в організмі людини мутації дозволять підібрати для неї препарати, спрямовані на розпізнавання і знищення злоякісної пухлини.

На жаль, поки їх вартість дуже висока. Причому вони дорогі в усьому світі, і не всі країни (навіть з розвиненою державною або страховою медициною) можуть дозволити собі повністю покрити витрати людей на лікування такими препаратами.

Тому для багатьох пацієнтів я бачу вихід в участі у клінічних дослідженнях. Це означає доступ до новітніх препаратів і перспективних методів, які вже довели в світі свою ефективність, а також можливість отримати безкоштовно передове і дуже дороге лікування. Клінічні дослідження активно проводяться і в нашому центрі. Для наших фахівців такі слова, як «міжнародні протоколи», «інноваційні методи», — це не шаблонні гасла, а те, що ми застосовуємо в щоденній практиці.

Запишіться на консультацію за телефонами, вказаними на сайті — дзвінок безкоштовний по Україні.

Задати питання