Онкологічні захворювання у чоловіків: лікування раку простати. Відео

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Онкологічні захворювання у чоловіків: лікування раку простати. Відео

Рак передміхурової залози – одне з найактуальніших і небезпечних захворювань серед чоловіків, воно є найпоширенішою причиною смертності чоловіків старшого віку.

Саме ця проблема стала темою чергового медичного ток-шоу «Алло, лікарю!». Які сучасні технології існують для лікування раку простати? Чому томотерапія стала «золотим стандартом» лікування раку? Чи може томотерапія замінити операцію? На ці та інші запитання телеглядачів у прямому ефірі відповідають фахівці «Онкологічного центру TomoClinic» – головний лікар Сергій Одарченко і завідуюча лікувальним відділенням Наталія Серьогіна.

Простата або передміхурова залоза – це орган чоловічої статевої системи, який охоплює початкові відділи сечівника. Простата виробляє близько 30% насінної рідини, бере участь в процесі сім’явиверження, а також відіграє важливу роль в утримання сечі.

Онкологічне захворювання простати є злоякісною пухлиною, яка розвивається з тканини залози. Захворювання прогресує повільно, і на початкових стадіях не має ніяких симптомів, вони з’являються вже на 3-4 стадіях. На 4 стадії захворювання метастазує в інші органи.