Онкопластична хірургия — це красива хірургія

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Онкопластична хірургия — це красива хірургія

Головна мета хірургічного лікування раку молочної залози і саме то, чого прагнуть наші лікарі, — зменшити обсяг втручання, знизити фізичну та емоційну шкоду внаслідок операції та зберегти пацієнткам високі шанси на одужання.

Тому в нашій клініці онкопластичній хірургії грудей приділяють особливу увагу. Завдяки якісному виконанню операцій жінки не лише долають хворобу, а й емоційно, психологічно почуваються спокійно та впевнено.

«Якщо є можливість зберегти привабливість жінки, ми завжди робимо це, але, безумовно, не на шкоду радикалізму. Ми боремося за красу без шкоди здоров’ю», — зазначає завідувач хірургічного відділення TomoClinic, лікар-мамолог, онкохірург Дмитро Караськов.

Такі операції можуть бути різними: по-різному заміщають обсяг, застосовують різні техніки — все залежить від конкретної ситуації. У TomoClinic фахівці використовують методи пластичної хірургії та видаляють пухлину. Тобто, проводимо радикальне хірургічне лікування раку грудей з урахуванням естетичних принципів.

При цьому може одномоментно виконуватися і операція симетрії для того, щоб обидві молочні залози практично не відрізнялися розміром і формою. Робимо все, щоб зберегти жінці і здоров’я, і красу. Нерідко пацієнкти виписуються з нашого відділення з красивішими грудьми, ніж до лікування.

У ситуації, коли все ж таки необхідне повне видалення молочної залози (мастектомія), як відновити груди?

Дмитро Караськов: «Після мастектомії ми проводимо реконструкцію із встановленням імпланту та одномоментно виконуємо симетризуючу операцію на другій молочній залозі. Або залежно від індивідуальної ситуації спочатку виконуємо реконструкцію експандером, а пізніше замінюємо його на імплант».

Щоб отримати інформацію про хірургічне лікування захворювань грудей і записатися на консультацію до фахівця, телефонуйте на номер, який бачите на сайті.

Задати питання