Онкопсихологія

Онкопсихологія – відносно новий міждисциплінарний напрямок, мета якого – надання підтримки пацієнтам, які стикаються з численними проблемами на різних стадіях захворювання.

У сучасній медицині онкопсихологія відіграє важливу роль у лікуванні раку: вчасно та правильно надана психологічна підтримка впливає на ефективність терапії, покращує якість життя хворих, допомагає у профілактиці ускладнень та інших захворювань, сприяє відновленню пацієнтів у ремісії після тривалого лікування та стресу.

Онкопсихологія розглядає два основні психологічні аспекти раку:

  •  психологічні реакції пацієнтів на рак на всіх стадіях захворювання, а також реакцію їхніх сімей та осіб, які здійснюють догляд;
  •  психологічні, поведінкові та соціальні фактори, які можуть впливати на процес хвороби.

Пацієнт, який проходить лікування від раку, повинен набувати окремого виду підтримки – психологічної. Одне тільки усвідомлення, що виявлено онкологію, вже приводить людину в стресовий стан. Крім того, потрібно працювати із родичами пацієнта, щоб у сім’ї була відповідна атмосфера. Буває, що сам пацієнт нормально ставиться до свого діагнозу, а родичі бояться цієї хвороби. І це безпосередньо впливає на весь процес лікування.

Тому ми консультуємо як самого пацієнта, так і всіх близьких родичів. Підтримуємо від моменту, коли встановлено діагноз, під час лікування, до і після операції, і до періоду реабілітації.

Після консультацій з психологом у пацієнтів знижується емоційна напруга, зменшується страх за життя, вони починають вірити в лікування і краще почуватися.

Для запису на консультацію онкопсихолога телефонуйте:  0800301503

📍м. Кропивницький, вул. Ялтинська 1
📍м. Київ, вул. Здановської 33/43

Задати питання