Онтрузант: потужні ліки від раку грудей — за програмою медичних гарантій від держави

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Онтрузант: потужні ліки від раку грудей — за програмою медичних гарантій від держави

Ми постійно повідомляємо про наявність у нашій клініці препаратів, які пацієнти не оплачують власними коштами, а отримують за програмою медичних гарантій — за такі ліки платить держава.

Серед препаратів – Онтрузант. Це дорогі ліки, які застосовують при HER2-позитивному раку грудей. Важливо знати, що Онтрузант використовуємо тільки тоді, коли встановлено, що рак НER2-позитивний. Це означає, що рак продукує на поверхні пухлинних клітин у великій кількості білок, який називається HER2 і який змушує швидше рости злоякісні клітини.

Як працює Онтрузант?

Препарат містить діючу речовину Трастузумаб. Прикріплюючись до білка HER2, Трастузумаб активує клітини імунної системи, які потім убивають клітини пухлини. Трастузумаб також зупиняє вироблення сигналів HER2, які викликають зростання пухлинних клітин.

Коли застосовують Онтрузант?

  • При ранньому раку молочної залози (якщо рак поширився всередині грудей або пахвових залоз, але не в інші частини тіла) після хірургічного втручання, хіміотерапії або променевої терапії.
  • У поєднанні з хіміотерапією при місцево поширених пухлинах.
  • При метастатичному раку молочної залози (рак, який поширився на інші частини тіла).
  • Застосовується також при метастатичному раку шлунку.

Щоб отримати інформацію про лікування препаратом Онтрузант і записатися на консультацію, телефонуйте на номери 0 800 30 15 03 або 0800 33 16 84.

Задати питання