Отримайте висновок консиліуму фахівців TomoClinic онлайн: консультація — онлайн, консиліум, план лікування — онлайн

Оncological Center TomoClinic>Наші новини та статті>Отримайте висновок консиліуму фахівців TomoClinic онлайн: консультація — онлайн, консиліум, план лікування — онлайн

Лікування раку починається з плану лікування. У нашому центрі рішення про тактику приймає консиліум фахівців — мультидисциплінарна комісія, в яку входять лікарі різних профілів: клінічні онкологи, онкохірурги, променеві терапевти, хіміотерапевти та інші. Такий підхід відповідає світовим стандартам.

Сучасні методики — це єдиний шлях для пацієнта отримати високі шанси на одужання. Тому фахівці з онкології з різних відділень працюють разом, щоб розробити оптимальний план лікування для вас.

Є кілька шляхів отримання плану, в якому досвідчені лікарі визначать і розпишуть всі етапи лікування.

  • Ви (або ваш близький родич) можете бути присутнім на консиліумі і по його закінченні отримати висновок.
  • Ви можете записатися на зручний для вас час і прийти на прийом до клінічного онколога. Лікар видасть вам висновок і детально проконсультує.
  • Для вас діє послуга «Отримайте висновок онлайн». Щоб скористатися такою послугою, вам необхідно зробити кілька простих кроків.

Крок 1. Зателефонувати або написати в чаті на сайті консультанту і повідомити, що хочете отримати висновок консиліуму в режимі онлайн.

Крок 2. Оплатити послугу — для цього вам відправлять спеціальний рахунок.

Крок 3. Надіслати нам на розгляд всі ваші медичні документи. 

Якщо для розробки плану лікування документів буде недостатньо, вам запропонують пройти додатково необхідні обстеження і надіслати нам  результати.

Ваші документи фахівці розглянуть на онкологічній конференції (консиліумі). Для вас розроблять індивідуальний план лікування.

Крок 4. Отримати на вашу електронну адресу висновок з планом лікування та дочекатися дзвінка клінічного онколога для консультації і визначення

подальших дій.

Важливо. Після розробки плану і консультації ви зможете почати лікування.

Задати питання